şükela:  tümü | bugün
  • "her çocuk üstün yeteneklidir" gibi iddialı bir ada sahip kitabın yazarı. okuyup göreceğiz bakalım her çocuk cidden üstün yetenekli hale getirilebiliyor muymuş. ben küçükken parmağımı burnuma sokup kulağımdan çıkartabiliyordum mesela. bu yeteneğim daha sonrasında kullanılmaya kullanılmaya köreldi (anne terliğinin dayanılmaz yaptırım gücü). kullanmaya devam etsem kesin üstün yetenekli olurdum diye düşünürüm hep. bugün illa ya acun ya da hülya avşar tam puan verirdi bana bu yetenekle.
  • 17 ekim'de kanal 24'e çıkmış. yakalasaydım programı arayıp soracaktım 35'ten sonra üstün yetenek geliştirilir mi diye.
  • yeni kitabi anne beynim ac yakin zamanda cikmis egitim uzmani ve yazar. kendisi son derece akli basinda, yapici elestirileri olan ve cesur bir egitimci. ayni zamanda bu alanda saglam bir egitime de sahip. facebook sayfasini takip etmek isteyenler icin https://www.facebook.com/…-371324973074783/?fref=ts
  • 'anne beynim aç' adlı kitabını okumaya başladığım eğitimci. çok fazla eğitime dair söz derlemiş ve kitaba serpiştirmiş. bu sözlerin üzerine biraz da konuşuyor gibi. kitap akıcı geldi, günlük dille yazmış. bakalım kitabı bitirince ne düşündürecek.
  • bugün tüzder'in yıldız teknik üniversitesi'nde düzenlediği dahiler gününe gelen tatlı mı tatlı yazar. bugün ayak üstü sohbetimizde bahsetti okuyan insan görmek beni mutlu ediyor diye. o da şikayetçi insanların okumamasından.
    kitaplarına duyulan ilgi de bugün mutluluk vericiydi. okuyan insan görmek gerçekten umut verici oluyor.
  • şu anda cnntürk te gündem özel adlı programda konuşmakta. belki kitapları güzeldir bilemiycem ama çok sıkıcı bir konuşmacı. o kadar uzatıyor ki lafı hangi konudan girdi sonuç nereye çıktı kimse bir şey anlamıyor. hikaye ve fıkra anlatmaya bayılıyor bu programdan anladığım kadarıyla, anlatırken kendi kendine sırıtıp duruyor diğerleri dumur bi şekilde onu izliyor. fıkrasına gülünmeyen adamın okumuş yard. doç. olmuş hali.
  • cnn türk'ün bildik konukları arasında en güzellerinden bir tanesi. hata belki de en güzeli. inanılmaz bir çekiciliği var
  • güzel konuşan bir hanımefendi yazar.her çocuk üstün yeteneklidir kitabını da merak ettim.okunacaklar listesine eklemeyi düşünüyorum.

--- spoiler ---

dr. bahar eriş, çocuklarda yetenek gelişimi ve üstün yetenek eğitimi üzerine odaklanmış bir akademisyen ve yazardır. 1998-2004 arasında new york columbia üniversitesi teachers college’de üstün yetenek eğitimi programı’nda master ve doktora eğitimini tamamlamıştır. 2004-2014 yıllarında boğaziçi üniversitesi eğitim fakültesi’nde üstün yetenek eğitimi konusunda dersler vermiştir. 2015'ten bu yana bahçeşehir üniversitesi üstün yetenekliler eğitim merkezi’nde yard. doç. dr. olarak ders vermektedir.her çocuk üstün yeteneklidir ve anne beynim aç (alfa) kitaplarının yazarıdır.*
    --- spoiler ---