• şu an itibariyle benim. bankada 5,30'dan aldığım yemyeşil dolarlar kuzu gibi yatıyor. yesem yerim ama biraz daha bekleyeyim, dolar 9'u bulur diyorlar.

yaşım 27, atletik bir gencim. bir özel sektörde mühendis olarak çalışıyorum. ataşehir'de oturuyorum. 10 yıllık da abd vizem var.
  • gel mantık evliliği yapalım, benim de param var. gül gibi yaşarız. aileleri de ikna ederiz ne dersin?

not: erkeğim.
  • insanların kafa pırıl pırıl. ah canım benim burada birikimin ile kendini yükseltme çaban çok garip. biz napalım senin bankadaki paranı. yine de hayırlı olsun inşallah daha çok paran olur. mutlu mesut bol para ile yaşarsın.
  • 34 yaşındayım istanbulda 2 dairem fethiye'de 2 dönüm arazim 14'500 dolar ve 2'000 sterlin'im var. atletik değilim ufaktan bira göbeğim de var.çok yakın bir zamanda da inşaatı bitecek olan fethiye'deki eve yerleşeceğiz. herhangi bir ülkeye vizem yok. ülke birbirini yerken batışımızı oradan takip edeceğim.

böyle düşmez genç arkadaş. burası evlendirme programı mı?

gelen mesajlar üzerine edit: dededen kalan araziye yapılan apartmandan payıma düşen 2 daire oldu. başka bir yerdeki küçük arazi üzerine yapılan 4 daireli apartman komple satıldı.ordan bölüşülen parayla 20'000 dolar almıştım. ayrıca arazinin parası henüz ödenmedi (800 bin tl) evler satılınca ödenecek.

kız düşürme derdim yok güzel bir ilişkim var.aşkımla beraber uzaklaşacağız herşeyden ve herkesten

edit2: derschwarzeobelisk nickli arkadaş #103316665 no'lu entrymden yola çıkarak sen zaten zenginsin yazmış.başlık içerisinde herkesin ciddi olduğunu düşünmüyorum bu tarz başlıklarda genelde t.şşak döner ;)
  • bir özel sektörde mühendismiş arkadaş, senin türkçe hocanı sikeyim.
  • yukarıda da arkadaşların belirttiği gibi;
    (bkz: 20bin dolar para mı lan it)
    ama atletik vücut da bizde yok o ayrı:)
hesabın var mı? giriş yap