• ilgili bara ilk kez gidildiğinde alınması pek de doğru olmayan risk ve beraberinde kazınacak karizma.
  • o degil de bara oturgunuzda "her zamankinden mi freko aabi" demesi kabus gibi bir seydir..atina olimpiyatlarina yuzme dalinda yarismaya sambrel le gitmek gibi bir seydir..yahu belli bir karizmamiz yok ustune bir de baskalarina benzetiyorlar..kiyamet..
  • - bana her zamankinden barmen.
    - sen kimsin lan zibidi!
  • - her zamankinden.
    - <karizmanı sikim> hangi her zaman efendim?
    - lan her zaman işte.
    - zaman ama hangi zaman? sizce hangi zamanda, kimin zamanında, neyin zamanında yaşıyoruz? ya da zaman dediğimiz kavram gerçekten var mı? varsa eğer biz mi zamanı yönetiyoruz yoksa zamanın köleleri mi olmuşuz?
    (karizma koyma hedefi hatun) - ay ne hoş barmen, filozof mu ne. bi kere versem?
    - her zaman.
    - ne zaman...
  • - bana herr zamanq indan verir misin duble?
    - abi kalmadi ondan.
    - iyi o zaman bushqa buishi ver.
  • -barmen! her zamankinden.
    -??meraba abi?
    -her zamankinden diyorum.
    -metin abi anlıyorum manita yapmışın* bozmak istemiyorum ama.. yani saçma oluyo böyle.
    -güzelim her zamankinden diyorum yahu!
    -abi dilersen bu konuyu akşam barda konuşalım güzel güzel. her zamankinden de veririm sana.
  • bir masturbarmen çeşidi.
  • kendi varligiyla degil baskalari yardimiyla..ya da onlari kullanarak bir karizma edinme cabasi icinde olan yurdumun cogunlukta olan insan toplulugunun sabit soz obegi.
  • kizla barda bulusulacaksa barmene onceden bahsis vererek tembih edilerek de bu eylem gerceklestirilebilir.. baskasina yapilacak artistliginde degilim de, bi barim (sahibi olmaktan ziyade mudavimi olmak kastim) olsun, cheers gibin, oturayim, guinness'imi koyup onume, selam naber desin yaa.. ozeniyorum su dizilere.. hayir, bartender'in beni tanimasina vesile olacak kadar sık gittigim bar da oldu; ama hicbir zaman guvenemedim, "aynindan mi" dese de "evet yine bir guinness" dedim. olmayinca olmuyor demek ki.
  • müdavimi olunan barda herzamankinden bile demeden herzamankinden geleceği için bir televizyon yanılsamasından ibarettir.
hesabın var mı? giriş yap