• aklı sıra bizim dürümcüye ayar vermeye kalkan yazarlarca kanzuk'un kaybettiği versus.

eskiden ilkokul 5'ten sonra sınavlara girilip anadolu lisesine girilirdi.

ılk sene ingilizce hazırlık + 3 yıl ortaokul + 3 yıl lise
    7 yıl sonra anadolu lisesinden mezun olunup üniversiteye girilirdi.

tabi bu olayları liseliler bilmez.

hatta anadolu lisesinin hazırlık sınıfının sonunda final vardı. hem yazılı hem sözlü. not ortalaman kaç olursa olsun bu sınavdan 50 alamazsan sınıfta kalıyordun. bunu da bilmez liseliler.
  • daha düne kadar anadolu liselerinin 7 sene olduğunu bilmeyen bebelerin üzerinde fazla yorum yapmaması gereken versustur.

herif hesapta kanzuk'a giydirmeye çalışıyor da sen kendin nesin dön de bir ona bak lan.

sanıyorum ki işbu entry ile kanzuk'tan çok kanzukçu olmak deyimini de yürürlüğe sokmuş bulunmaktayım.
  • biri kafayı dürümlere takmıştır, diğeri ekşi'nin entrylerine.

ben her türlü kanzuk alır diyorum. sayın kanzuk meltem hanım'ı dürüm yapar yer. çift lavaş hem de, evet.
  • sözlüğün durumundan sonucu gün gibi ortada
    günlerdir sözlüğü şamar oğlanına döndüren meltem bankonun yanında kanzuk efendinin esamesinin okunmayacağı karşılaştırmadır
  • meltem hanım her türlü alır.

fiziki olarak karşılaştırırsak meltem hanım tabi ki on gömlek üstün başak bey'den. :)

meslek hayatlarını göz önüne alırsak, hatun başında avukat olan sözlükten istediği gibi entry sildirebiliyor. evli olsalar bu kadar çok entry sildiremezdi be.
  • başak meltem'i yer. gerçek manada yer yani. yoksa banko meltem.
hesabın var mı? giriş yap