hesabın var mı? giriş yap

 • biz kimseyle helalleşmiyoruz. gençliğimiz heba oldu. yapılan onca şeyin hesabını sormayacaksanız boş lakırdı yapmayın

 • yüzüne gülen kendisine yalakalıkta sınır tanımadığını tahmin ettiğim yetki verdiği insanların arkasından neler çevirdiğini bilse sözlükten ve sözlük konseptinden tiksinecek olan vasat yazar. yarattığı kutsal bilgi kaynağı yetkili abiler için kız bulma databaseine dönüştü. kimsenin kaldırdığı kızda gözümüz yok allah daha çok versin gani gani versin ama yetki verdiğin adam karı kız düşürürken sözlük yetkilerinden faydalanıyorsa benim zirvede parayla içtiğim içeceği yazdığı karılara bedavaya getirip ben eşek gibi sıra beklerken onlara sıra bekletmiyorsa orada isyan ederim. hayır bu saydıklarımla kalsa iyi iyice bokunu çıkarttı yetkili abiler sırf yazdığı kızı etkilemek için kızın sinir olduğu adamlar sözlükten uçuyor artık.

  (bkz: #27237782)

  haksızlığa sessiz kalmak ve haksızlıkları görmezden gelmek de bu durumu onaylamaktır suça ortak olmaktır sedat. meşgulüm ayağı yapıyorsun ama yemeyip içmeyip binlerce entry kasmsışşın, in artık o kaf dağından da al şu kendi eserlerinin ifadesini. ya da alma gold üyelik sistemine geç tüm sözlük kızları birer düşünen hayvan, hümanist yamyam haline gelen kadrona mayolu birer boy fotoğrafını yollasın güzel olanlar gold üye olsun. biz de ona göre bilelim kimler sözlüğün hanım ağası, kimler 100 entry girmediği sözlüğün zirvelerine 10.000 entry giren adamdan önce alınacak, kimlerin lafıyla uçma ihtimalimiz var. ya da hiçbirşey yapmamaya devam et ilk zirvede "ferrarim yok :(" diye ajitasyon yapıp 10 ferrari alacak parayı kazandığın detayını gizlediğin sözlükçüler eski zirvelerdeki kadar rahat konuşmana izin verecek mi birlikte görelim.

 • marcel proust demiş ki:

  "bazen bir insanı tekrar bulduğumuz olur, ama zamanı ortadan kaldıramayız. bütün bunlar, bir kış gecesi gibi hüzünlü ve beklenmedik bir güne kadar sürer; o gün geldiğinde, o kızı da, bir başkasını da aramayız artık, hatta bulsak korkarız. çünkü artık ne hoşa gidecek kadar cazibe buluruz kendimizde, ne de sevecek güç. kelimenin gerçek anlamında iktidarsız olduğumuz anlamında değil katiyen. iş sevmeye gelince, her zamankinden fazla sevebilecek durumdayızdır. ama bunun, kalan azıcık gücümüz için fazlasıyla, büyük bir teşebbüs olacağını hissederiz. ölüm şimdiden, evden dışarı çıkamadığımız, hatta konuşamadığımız aralıklar getirmiştir hayatımıza. doğru basamağa adım atmak, tehlikeli bir atlayışı gerçekleştirmek kadar büyük başarıdır. yüzümüz ve sarı saçlarımız, delikanlılığımızdakinden farksız olsa bile, sevdiğimiz bir genç kızın bizi bu durumda görmesi ne demektir! artık gençliğin hareket hızına yetişmenin yorgunluğuna katlanamayız. ne yazık ki, tensel istek, yok olacağına iki kat artar. onu tatmin etmek için, hoşuna gitmek gibi bir derdimizin olmayacağı, yatağımızı bir tek gece paylaşacak, bir daha görmeyeceğimiz bir kadını çağırtırız."

  bu da durumu özetliyor kanaatindeyim.

 • yoğun bakımda olduğu söylenen güzel kızım.
  biliyorum hastalığını.
  kanserin ne kadar lanet bir tipinin sana denk geldiğini.
  akciğer metastazlarıyla boğuştuğunu.
  oksijen desteğiyle yaşatıldığını.
  ağrıların için morfin verildiğini.
  o morfinle kuşlar gibi uçtuğunu.
  rüyalar gördüğünü, şarkılar söylediğini.
  nereden mi biliyorum bunları?
  biliyorum çünkü doktorum.
  biliyorum çünkü milyonda 2 görülen bu lanet hastalıktan(osteosarkom) kurtulma olasılığı %1'dir.
  biliyorum çünkü tam 2 yıl önce aynısını yaşadık.
  17 yaşındaki oğlumun ölümünde.
  kemoterapiler, ameliyatlar hepsini yaşadık.
  fitoterapiler, envai çeşit ilaçlar.
  iyi niyetli olmak, dualar okumak yetmiyor.
  hatimler indirmek, kutsal topraklara gitmek falan.
  hepsi yalan.
  sen de insanları ve hayvanları seven ruhu güzel bir gençsin.
  tıpkı oğlum gibi.
  iyi insanlar çok fazla yaşamıyor kızım.
  oğlum hep ''bu dünya adil değil baba'' derdi.
  siz bu dünyaya fazlasınız.
  bu dünya kötülerin cenneti ,iyilerin cehennemi kızım.
  yine de inşallah ben yanılırım, iyileşirsin.
  çünkü çok gençsin, hayat dolusun, yaşamayı seviyorsun.
  allah senin için en hayırlısı neyse onu versin güzel kızım.

 • hataylı koyu türk milliyetçisi can arkadaşım (parmaklarında göktürkçe türk dövmesi bile var) ermeni çıktı. dört beş kuşaktan sonra full ermeni isimler soy isimler var. şokta. iş çıkışı içmeye gidiyoruz.

  not: ermeni arkadaşlar yanlış anlamasın. insanlar ermeni, türk, kürt ya da alman olabilirler bu entry de herhangi bir ırka karşı kötüleme yapılmamıştır. sadece arkadaşımız çok koyu milliyetçiydi kafası karıştı şimdi.

 • - lost esprileri
  - havacılık terimi içeren bi sürü entry
  - lost esprilerine kızış
  - havacılık terimli entrylere laf sokuş
  - inatla yapılan lost esprileri
  - flight24'te arayıp bulamadığını söyleyenler
  - inşallah hemen bulunup sevdiklerine kavuşurlar duyarcıları
  - lost esprilerine ana avrat sövüş
  - beni ilgilendirmiyor "millet aç, aç" adamları
  - hala lost esprileri
  - istiklal marşı ve kapanış

  tüm bu keşmekeş başlamadan söylemeliyim ki tee ebesinin örekesinde karadelik, gezegen bulan, araştıran teknoloji varken koca uçağın kaybedilmesine hayret ediyorum ve sanırım önümüzdeki 60 yıl daha da hayret edicem.

 • hak ettikleri paraları vermediğiniz için olabilir mi bu kriz.

  freelance daha iyi kazanan biri neden senin yanında kölelik yapsın.

 • darısı niye huawei'nin başına anlayamadım. apple fan olarak korkuyor musunuz la yoksa?

  tanım: telefon piyasasının apple'ın tekelinde olmasını isteyenlerin hayallerini içeren haber.