• fena olmayan, biraz komedi unsurlari barindiran, batman in yalniz dolasmadigi cizgifilm.
  • eğer dc'nin silver age çizgi romanlarına aşinaysanız izlerken çok keyif alabilirsiniz. o dönemin tarzı ve absürt yapısı çok güzel yansıtılıyor. hatta superman'in olduğu the battle of the superheroes bölümünde birebir silver age superman çizgi romanlarından sahneler kullanılmış, üstüne bir de dark knight returns'a gönderme yapılmış. batman'in küçük yaş kitlesi için olanı diye göz ardı etmiştim ama cidden çok eğlenceli birşey bu.
  • batman'ın her bölüm farklı bir kahramanla kötülere karşı savaştığı çizgifilm.
  • müzikal sayılabilecek bölümleri ve söylenen şarkıları son derece güzel olan batman çizgi dizisi. dc comics evrenindeki bir çok süper kahraman ve villain'a ev sahipliği yapar. belli bir olay örgüsü olmamasına rağmen oldukça başarılıdır, bazı bölümleri ise ziyadesiyle komiktir.
    yeni batman çizgi filmi yapılsın diye canı sıkılan bat-mite'ın ortalığı karıştırması yüzünden yayından kaldırılmıştır.
    söz konusu müzikal bölümlerde söylenen şarkılar bunlardır;
    birds of prey
    i'm the music meister
  • toplamda 3 sezon sürmüş dc comics animasyonu.
    http://www.imdb.com/title/tt1213218/?ref_=nv_sr_1

yayınlanan 3 sezonu da türkçe dublajlı olarak elimde mevcuttur, izlemek isteyenlerin gerekli mesajı aldığını varsayıyorum.
  • çocuklara özgü yapılmış yetişkinlerin uzak durması gereken yapım.heleki benim gibi batman animated series seviyorsanız uzaklaşmayın kaçın.
hesabın var mı? giriş yap