• bdp'li vekillerin de neyimiz eksik diyerek modaya uydukları fotoğraftır. toplaşmış ve çekmişler fotoğraflarını çok büyütecek bir olay yok ama murat kekilli'nin orada ne işi var bir türlü anlamadım.
  • insanların bir kadının dış görünüşü ile nasıl çirkince dalga geçebileceğini ve bunu onun ait olduğu topluma bağlayıp ne kadar iğrençleşebileceğini gösteren pozdur.
  • uğur kaymaz'ın katillerine karşı mücadele yürüten 7 kadının göründüğü, bu kadınların şuursuzca saldırılara maruz kaldığı pozdur. bu böyle sabaha kadar gider tosuncuğum. biraz empati yaparsan da hemen biter.
  • bol bol taşşak geçtiğim, alay ettiğim fotoğraf. çirkinler sürüsü.
    kardeşim unutuyorsunuz galiba; dağda kurşun sıktığınız, ateşe verdiğiniz, üzerinde halay çektiğiniz, 33 tanesini toplayıp tetiğe bastığınız, öğretmeni, memuru, pttcisi, muhtarı, köylüsü...
    bunlar var ya bunlar... bunlar bu insanların; anası babası, kardeşi, arkadaşı, komşusu...
    yok öyle bedava acıtasyon.
    sen bu ülkeyi kan gölüne, gözyaşı denizine çevireceksin.
    sonraa?? "tipimizle daşşşah geçmeyün"
    ananızı sikmediğimize dua edin!!!
  • benim de yüzümü güldüren fotoğraf olmuştur.
    şu fotoğrafa bakıp rahatsız olan insanın psikolojik durumundan endişe ederim.

bdp'nin polikatasını desteklemeyebilirsiniz, kck tutuklularının salıverilmesinden rahatsız olabilirsiniz. bunlar gayet olağan iken gülen 7 kişiden rahatsız olmak normal bir davranış değildir.
  • entrylerin bir kısmını okurken 'ayy mikrop kapmış bilinçaltınız, hasta olursunuz' şeklinde hayıflanmama sebep olan fotoğraftır.
    bağzı yazarların omur ilik soğanları da dahil edilerek bilinç, bilinçaltı ve varsa düşünme mekanizmalarının iki gün çamaşır suyunda bekletilip üçüncü gün çitilenerek arındırılması gerektiğini, tüm parçalar dezenfekte edildikten sonra istenilirse tekrar montajının yapılabileceğini gösteren pozdur.
    buraya ''düşünsenize sırf görüntünüz ve etnik kökeniniz yüzünden esasında belki beş para etmez sıfatına layık birileri burada size hakaretler yağdırıp nefret kusuyor.'' diye başlayan bir paragraf daha ekleyebilirdim. ancak görülüyor ki düşünmek bazıları için fazla zor, fazla yıpratıcı.
  • türkiye'de ırkçılık kelimesinden korkan herkesin ırkçılıktan inanılmaz keyif aldığını gösteren fotoğraf.
hesabın var mı? giriş yap