• nil karaibrahimgil'in albümünün bonus track'i.
    sözleri şöyledir;
    hey bebeğim
    hadi gel şöyle bir çölde turlayalım
    şu barda arkadaşlarım var onlara uğrayalım
    hem bişeyler içeriz hem iki laflarız
    çok tatlı çocuklardır uzun zamandır tanırız birbirimizi
    ben aptal bir kooovboyum amma sanaaa - şığım
    evimde yok ça! talım
    evimde yok ka! şığım
    hey bebek
    sen evinde çatalı kaşığı olmamak ne demek biliyor musun ha?
    fakir bir hayatım var
    senin le çölde turlamak kadar bara gitmek kadar daha güzel bir şey yok bebeğim
    hadi gel biraz daha turlayalım
    ben aptal bir kovboyum ama sanaaa - şığım
    evimde yok ça! talım
    evimde yok ka! şığım
  • nil karaibrahimgil önyargısını silen iki şarkıdan biri. (bkz: rüzgar)
  • ağza fecii dolanan bir şarkıymış bu* sağa sola poz kesip "hey bebek.. sen evinde çatalı kaşığı olmamak ne demek biliyor musun ha? ....* fakir bir hayatım var..." dedirten şarkı. (bkz: hastasıyım)
  • kaset tam bitti derken karsıma cıkan sirinotesi bi sarkı. gerci nakarat kısmı haric sarkıdan ziyade konusma seklinde gecen parcadır. nil karaibrahimgilin hakkaten sarhosken soylemiş oldugundan suphelenmiyo da degilim.
    bu parca için bir roportajında "kardesimle takılırken oylesine cıktı geyik olsun diye albume koyduk" gibi bişiler demişti. diger sarkılarkılarına ve ozellikle reklam muziklerine bakılırsa pek geyik degil vaka-i adiye seklindedir ancak genel sarkı formatına bakıldıgında hicbir kategoriye girmemektedir. tek kotu tarafı ise bastan dinlemesinin biraz sorun olmasıdır.
  • arkadaşlar arasında geyik mevzuu olan nil karaibrahimgil şarkısı.
  • nerden estiyse sabah kalkar kalkmaz dilime dolanıp gülümseten süper tatlı şarkı.
  • gece gece evde çatal ararken aklıma gelmiş şarkıdır.

heey bebeeek sen evde çatalı kaşığı olmamak ne demek biliyor musun haa? fakir bir hayatım var!
  • baska bir karşı cins üyesinden çıktığında sonsuza dek görüşmemek isteyeceğiniz, fakat bu şahıs nil karabirahimgil olunca ona bir kez daha aşık olduğunuz türde bir kahkahayı barındıran mini şarkıdır. hele ki kahkahanın ardından gelen 4 tane 'dur' vardır ki, gece rüyalara girer cinstedir.
hesabın var mı? giriş yap