şükela:  tümü | bugün
 • hadi canım !
 • suc itirafidir.
 • vay vay vaaayyy
 • çok acı bir ifade. dün italyan bir forvet, ayarın kralını vermişti hatırlıyorsanız; (bkz: italya başbakanının rte'ye verdiği temiz ayar).

  şimdi bu ayarın ne kadar doğru olduğu ayan beyan ortaya çıktı. eğer gerçekten hukukun üstünlüğünün hakim olduğu bir ülkede yaşıyor olsa idik, şerefli hakim ve savcılar apaçık suç teşkil eden bu ifadenin takipçisi olur ve gerekeni yaparlardı.

  terör örgütü olarak nitelendirilen bir yapıya açık seçik yardım ve yataklık ettiğini itiraf eden bir cumhurbaşkanınız var ve hala hakkında soruşturma başlatılmıyor.

  darbenin alasını yaşıyoruz, adını da demokrasi bayramı koyuyoruz. tam da türk işi demokrasi cidden.
 • yapılan yardımın içeriğinin ve kapsamının açıklanması zorunluluğunu beraberinde getirmektedir. mesela cemaatten olanlara, cemaatten olmayan vatandaşlara göre ne tür ayrıcalıklar tanındı?

  ayrıcalık tanırken iyi niyet diye bir şey yoktur!!

  (bkz: demokratik laik sosyal hukuk devleti)
 • iste islamci olunca onun bunun gercek yuzunu goremiyorsun, ozellikle de baska islamcinin. ben alti yasimda anladim lan bunlari da seni de.

  hukuk kavramininin isleyisinden bihaber birinin beyanati. bir suc varsa cezasi da vardir. "affedin, kandirildim, affiniza siginiyorum" gibi birey olmaktan, sorumluluk almaktan uzak guya icten birtakim itiraflarla ge-cis-ti-ri-le-mez.
 • ben anlamadim şimdi, bu fetö'cüler devletin en üst kademesine kadar mi sızmışlar?

  eger fetö bir terör orgutuyse ona yardim ve yataklik etmek ne demek? dusunsenize ulkenin herhangi bir basbakani/cumhurbaskani pkk'ya yardim etmis ve bunu 5 sene sonra itiraf ediyorlar... dusunun dusunun; "abdullah ocalan'a para yolladik, pkk'lilari devlette ise soktuk, hatta bazilarini hakim savci yaptik" diye pismanliklarini dile getiriyorlar... boyle is olur mu? halk buna ne tepki verir?
 • nerden tutsak elimizde kalacak açıklama.

  bir savcı düşünün ki hiç ikna olmadığı bir davanın "savcısıyım" diyerek meydanlarda haykırıyor ve bu olay yanlıştır diyen muhalefete yükleniyor.

  2010 yılından itibaren tespit yapıp 2012 de sonuca ulaşıyor fakat 2012 içerisinde örgüt liderini "gel de bitsin bu hasret" diyerek yanına çağırıyor.

  net tavır koyduğunu iddia ettiği yıllarda kopya skandalları da dahil hiç bir konuda adım atılmıyor.

  gerçi mevzu bahis kişinin siyasi hayatında tezatına düşmeden savunduğu bir husus var mıdır bilmiyorum, bir başbakan iki erdoğan üç tayyip dört recep şeklinde bir arşiv çalışması yapılabilir.
hesabın var mı? giriş yap