• gönlümü çeldi edası hoş sedası
    koydum aklıma benim olacak
    durmadı gidiverdi bilmez
    bütün yolları bana çıkacak

gel, sormam kimler öpmüş dudaklarını
    gel, bir dokunuş unutturur günahlarını

gel sen benim ol
    gitsen hüzündür
    bir gülüşüne kurban
    al ben seninim
    bende hüküm sür
    koynuma giriver aman.
    bir dönemin ünlü kadın vokallerinden sibel alaşın eğlenceli sarkısı...
  • karşı taraftan duyulduğunda egonuzun hafifce oksanacagı söz öbeği
  • sibel alaş'ın mafya kılıklarına girip uzun saçlı bir adamla dans ettiği bir klibe sahiptir ayrıca
  • mandacılığa ve emperyalizme boyun eğen bir duruş. bu bir aşk hadisesi bile olsa..

"devrimci şakir"
  • erdem uygan insanı tarafından icra edilen bir kavırı da mevcuttur. şöyledir;

gel sen benim ol
    git de bi sümkür
    vur gelişine kurban
  • (bkz: reign over me)
  • şarkı çocukluğumda oldukça cinselliği çağrıştırıyordu. bir anlamda onaylanmayan, şehvet yüklü bir aşkı anlatıyordu sanki. gel sormam kimler öpmüş dudaklarını/gel bir dokunuş unutturur günahlarını kısmı o güzel melodiyle bir araya geldiğinde çok seksi geliyordu. fakat klibi rezaletti abi. hiç o şarkıya uymuyordu. adam klibinde(ki onun da kendine göre bir arızası vardı: (bkz: sibel alaş'ın adam klibinden ölümüne tırsmak)) gece vakti tumansız sırf gömlekle dolaşan sibel alaş bu klipte inadına giyinik, hattâ erkek kıyafetleri içindeydi. fakat şarkıyı dinlemesi yine de güzeldi.
  • yıllaaaaaar yıllaaaaaar sonra tekrar dinlediğimde bütün sözlerini eksiksiz hatırladığımı farkettiğim şarkıdır. nasıl yerleşmişse zihnime artık.
  • ilişkinin flört döneminde dinlenmesi gereken müthiş bir gaz parçadır. söylenen kişi için ise bir ödüldür.
  • inanılmaz bir şarkı. doksanların yerli pop müziği bir insan olsaydı, bende hüküm sür onun imzası olurdu.
hesabın var mı? giriş yap