• plan yapamadiklari icin sokagin ortasinda dakikalarca bekledikleri olur bunlarin. kararsiz insanlardir.
  • inişi çıkışı olmayan her ortama uyan kimi zaman şeker gibi kimi zaman nemrut diye adlandırılan insanlardır
  • yemek seçmeyen insandır.
  • beynini düşünmekle yormak istemeyen insan tipidir. bu tipler genelde orta kuşakta görülüp, dört mevsim insanı deli ederler. bununla da kalmayıp gereksiz mimikler ile göz zevkini bozup, insanı hayattan soğuturlar.
  • benim gibi her zaman yanlış anlaşılmış da olabilir. benim için ne yaptığımdan çok kiminle yaptığım önemlidir. sinemaya mı gidilcek film önemli değildir, gideceğim kişi seçsin, çünkü ben onunla film seyretmek için gidiyorum. o ne kadar keyif alırsa bende okadar keyifli vakit geçiririm. benim seçtiğim filmde sıkılıp benimde canımı sıkacağına, onun seçtiği filmden beraber keyif alırız. ha zaten beni sıkacak insanlarla takılmadığımdan bence bir problem yok. kısacası ne yaptığımdan çok kiminle yaptığım önemlidir. bu yüzden hep başkalarının isteklerine uyan biri gibi gördüler. benim için fark etmez. benim için farkeden eylemler değil kişilerdir.
  • (bkz: bana farkmaz)
  • + nerde yemek yeriz?
    - bilmem ne yiyelim?
    + bana fark etmez!
    - bana da fark etmez!
    + dönerciye gidelim o zaman..
    - haydi..
    ...
    + bugün zayıftı biraz.
    - aynen.
  • beni uğraştırmayın demenin bir farklı türü
  • bi de bunlarin bana farketmez, sen bilirsin diyerek, her getirdiginiz oneriye dirsek gosteren cinsi vardir ki, esegi suya bagla oyle dov..
hesabın var mı? giriş yap