• direkt öldürmeye teşebbüs!
    abartıyorsun diyenler videoyu izlesin, o yumruğu yediğini hayal etsinler.
  • peygamberler şehri şaşırtmıyor.

ah ah şunları kamu hastanelerinde sağlık hizmetinden men edeceksin
    o üç kuruş kazandığı paranın özel hastanede eridiğini görünce yemin ederim dut yemiş bülbüle döner bu tipler.

çözüm basit,
    neden uygulanmıyor?

bu tarz primatların sağlık personellerine saldırması kişisel bir keyif mi veriyor meclistekilere?
    çok ilginç gerçekten.
  • herif sonra ortamlarda "namus meselesi" diyecek. karısı da pek muhtemelen "kıskanç kocam" diye sahiplenecek. bir de bunlar üstüne üreyip kendileri gibi nesiller yetiştirecek.

bu şehirdeki devlet hastanelerini komple kapatacaksın. sonra artık özel hastaneye servet mı harcarlar, şifacıya mı domalırlar ne halleri varsa görsünler. sanmıyorum ama belki o zaman azıcık akıllanırlar.
  • o zaman neden hastaneye getirdin karını davar. evde kendin yapsaydın iğnesini.
  • bir gün “benim karıma erkek cinci hoca nasıl üfürür” diyerek aynı tepkiyi gösterdiklerinde medeniyet için ilk adımı atacağız.
  • bir geri zekalı in ben geri zekalıyım diye uluma şeklidir.
    ulan onun bunun çocuğu sen değil misin kızlar okuyamaz diye kıçını yırtan?
    ha millet çok da meraklıydı senin gibilerin karısının kokmuş g*tüne, o da ayrı mesele.
  • hayvan isimleri kullanmayın lütfen bu mahlukatlara. bir sürü sokak kedisinin, köpeğinin çapağını temizledim, patisinden cam, çerçöp çıkardım, doğum yaparken zorlanan ineğin içinden yavrusunu çektim veteriner hekimle beraber, biri bile bana saldırmadı ona yardım ettiğim için. can acısıyla hırlayan oldu ama bitince şükran gördüm gözünde. hayvanlar sadece idleriyle hareket ederken dahi bu tiplerden kat kat daha ahlaklı.
    böylelerinin tutuklanıp üst sınırdan cezalandırılması gerekiyor. o emekçiye tekrar saldırmayacağı ya da eve gidince karısına "sen elin adamına oranı buranı nasıl açarsın" deyip kadını öldüresiye dövmeyeceği ne malum?
  • konum şaşırtmadı urfanın sokaklarında kadın göremezsiniz malum.

kadının okumasına ve herşeyine karşılar ama kadın hemşire isterler bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.
  • adam hayatında sadece o kadının kalçasını gördüğü için dünyada bir tek onda var ve en özel kalçanın o olduğunu sanıyor. yaptığı hareket büyük bir ihtimalle yatak odasında yaşadığı iktidarsızlığın dışa vurumu.

bu tamamen sağlık bakanlığı'nın suçudur. bu adam ve ailesi en az beş yıl kamu hastanelerinden mahrum bırakılmalı ve okkalı bir para cezası ödemelidir.
    ne yazık ki oy kaygısı yüzünden, siyasi baskı yüzünden böyle ayılar her yerde insan muamelesi görüyor.
  • senin kokmuş karını kim ne yapsın, karınızı kızınızı hocalara götürüp hoplattırınca sesiniz çıkmaz, doktor hemşire olunca aklınıza gelir aq ilk insanları
hesabın var mı? giriş yap