• trakya elektiriğin cfo'su olan insan. mali konular hakkında sağlam bilgi ve tecrübeye sahiptir umarım kemer sıkma ve gelir elde etme aşamalarında sağlam projeksiyonlar ortaya koyar ve mali yapısı güçlü bir beşiktaş oluşturulmasına yardımcı olur.
  • 2009 yılında demirören yönetimini mali konuda uyarmış ve haklı çıkmış, beşiktaşın yeni yöneticisi.
  • beşiktaş'ın mali durumunun toparlıyacağından biraz umutluysam bu adam yüzünden. yüzümüzü kara çıkarmayacak umuyorum.
  • twitterdan taraftarla iletişim kurmaya başlamış beşiktaş yöneticisi. mali durumla ilgili soru, görüş ve önerileri iletebilirsiniz.

http://twitter.com/#!/bhaciguzeller
  • "... beşiktaş'ı kimsenin kişisel servetine muhtaç olmayacak bir kulüp yapmak üzere bu yola çıktık." demiş kişi.
  • fikret orman'ın yeni listesinde yer aldığı konuşulan isimlerden biri de kendisi. çok isabetli bir seçim olur bu adam. ama kim dışarıda kalacak o bambaşka bir soru işareti.
  • erdemir'e cfo olarak başlamasıyla erdemir'deki 3. berk olmuştur.
  • yeni yönetimde olmayanlardan.

ahmet nur çebi ve erdal torunoğulları'nın ayrılışı kadar ses getirmedi ama önemli bir kayıp bence.

yukarıdaki bir entryde belirtildiği gibi;

''beşiktaş'ı kimsenin kişisel servetine muhtaç olmayacak bir kulüp yapmak üzere bu yola çıktık'' diyen biriydi.

sosyal medyada bir açıklamada bulunmadı.

şu üç isim çıkıp konuşsun çok isterdim. bakalım sessizlik ne zaman bozulacak.
  • ahmet nur çebi'nin listesine girmesi gereken beşiktaş'ın eski yöneticilerinden. evet.
  • muharrem ince'nin kurduğu memleket partisi'nde kurucular kurulunda olan, efendi, ingiltere'de eğitim görmüş kişi..
hesabın var mı? giriş yap