• almanya'da yaşamak hayalimdi.bugünden sonra anladım ki bu hayal imkansıza yakın.almanlar o kadar haklı ki.ben de böyle huzuru bozan insanları ülkemde yaşatmak istemezdim.olan bizim gibi orada sıfırdan başlayayım biraz medeniyet göreyim kafasıyla gitmek isteyenlere oluyor.offff sözlük canım çok sıkılıyor böyle olaylara.birde bayrak sallıyor ya çıldıracağım.
  • bence yakında avrupa nın tümünde bir referandum yapılacak. ve tüm sonradan vatandaşlık alanlar ülkelerine gönderilecek.

bir 3 yada 5 seneye bu olacak. nerden mi biliyorum?

artık insani iş gücünün yerini ciddi ciddi robotlar ve internet ortamı almaya başladı.

wrc de helikopterle cekim yapan pilot ve muhabir nasıl ki drone nin grlmesiyle yok oldular ise , gelişen teknolojik robotlar araç sanayisinde yuzde 70 leri buldu.

önümüzdeki 5 yılda tüm büyük arac markaları elektrikli araclara gececek ve bu demek oluyorki ne yan sanayi parca isi kalacak nede insan marifetli fabrikalar.

5 yiliniz kaldi doya doya çoşun bakalim...
  • 2018 cb seçimlerinde %51 ile rte ve cumhur ittifakını seçmiş gurbetçi ak çomar berlin türklerinin gerçekleştirdiği utanç verici haber. böylesine görmemiş, beyinsiz, sığır ve aptal sürüsünü berlin'in merkezinde görmek kadar absürd olay pek azdır. herifler matah bir şeymiş gibi türk bayrağı sallıyorlar bir de. sorulduğunda "türkler barbar, cahil, asalak" minvalinde cevap aldığımızda şaşırmayalım artık. bu gurbetçi çomarlar olduğu sürece de aynı algı devam edecek.

asalaklar.
  • türk bayrağını görünce utancımı iki katına çıkartan çomar aktivitesi
  • bu yol kesip dönme işini ilk kim çıkardığıysa ona en ağır sövmelerimi iletiyorum. cehalet turnusolu resmen.
  • bunların hepsi bildiğin orospu çocuğu.

keşke avrupa bu orospu çocuklarının hepsin sınır dışı edip nijerya'ya gönderse de yerel halk gerekli işlemi uygulasa.
  • italyan arabasıyla alman sokaklarında türk bayrağı sallayarak yapılan öküzlük. bu sahnedeki sadece bayrak ve öküzlük türklere ait. allah belanızı versin. sonra biz burda türküz demeye utanalım.
  • tek yapılması gereken bunların türkiye'de oy vermelerinin bir şekilde engellenmesidir.
    geri kalanını federal almanya devleti layığıyla yapar.
  • yemin ediyorum şu insanlar yüzünden artık kimliğimden utanır oldum. şimdi düşünsene orada bu olaya şahit olan almanlarla bir şekilde muhatap olduğunu. adama türküm deyince aklına direk bu mangandalık görüntüler gelecek (şahsen bir almanın olumsuz bir hareketine şahit olsaydık aklımıza o gelir. çünkü beynimiz böyle işler). al işte 1-0 geridesin! neden? 3-5 tane gerizekalının düğün konvoyu adı altında yaptığı salaklık yüzünden.
  • acaba sonrasinda ne oldu? onu bir arastirmak lazim.
hesabın var mı? giriş yap