• daha sezon başlamadan bir klasik başlamıştır.

(bkz: beşiktaşlı ağlaklığı)
  • 6.5 sezon game of thrones izledim, böyle savaş görmedim amk.

fanatik şekilde takım tutmak gerizekalılık gibi gelirken, bu beşiktaşlıların mutlu anda bile kendilerini mutsuz etmeye çalışmaları çok acayip geliyor.
    lan olum 2 senedir şampiyonsunuz işte, stadınız cillop, pepe filan geldi, sevinsenize?
    yok ama illa ağlayacak, moral bozacak bir şey bulacaksınız.

tüm dünya beşiktaş'a karşı evet. galatasaray'ın 15 sene önce taktığı 3.yıldızı geçen sene taktığınız için ben ve 2 arkadaşım çok korkuyoruz. bu hızla bence 15 seneye 4 yıldız olursunuz siz?
    ay bana yine titredik.

not: lannisterspor.
  • ben mi yanlis görüyorum yoksa daha bir kac sene öncesine kadar tribün olarak sahaya inen takimin taraftarlari mi ağlıyor.

ulan yeter be yeter ne aglak ciktiniz aminakoyim. ıki senedir sampiyonsunuz güzel transferlerle bu seneye de iyi giriyorsunuz daha bu neyin aglakligi.

efendi beşiktaşmis. hassiktir ordan efendilik mi kaldi taraftarda. alayi ergen alayi kompleksli olmus.

fenerbahceden 6 yediğimizde bile bu kadar nefret etmemiştim rakip takimdan.

fulbolun da taraftarligin da bokunu cikardiniz tebrikler
  • sistematik savaş.... kimle kim arasında? beşiktaş'la onlar... onlar kim? onlar işte...

futbol lan bu, ne dramatize ettiniz... her sene şampiyon olamaz her takım. beşiktaş bu sene hiç de iyi oynamıyordu, kendiniz söylediniz "orta-kafa-gol oynuyoruz" diye. fazla bile kaldı yarışın içinde.

dramatize etmeyi kesin, maç oynandı bitti, 3-4 ay sesinizi duymayalım artık, bizdeki de kafa neticede...
  • pek dost tavsiyesi olmayacak aslında ama biz fenerbahçe olarak, "herkes bize karşı", "1'e karşı 17", "biz tek siz hepiniz" gibi zırva söylemlerden herhangi bir hayır görmediğimiz gibi çok da zarar gördük. benzer yola aynı paranoya üzerinden girerseniz yolun sonu bombok bir yere çıkıyor. bilginiz olsun.
  • ahahahhaha ulan bunlar nasıl yavşak suruleridir ya. hemen başlamışlar tüm dünya bize düşman :))

ulan olum azcık delikanlı olun lan zaten yeriniz orası amk tinercileri ebedi 3. takimsiniz amk nesine bu hamasi ayaklar dürrük herifler ya.

ama adamlara liderlik maçında bi koyduk gittiler 4. oldular ahahahhaha bi kere daha galatasaray'a karşı oynayacak olsa kümeye giderdi amk tiner müptelası romantik sığırlar:)

bi de oturmuş analiz kasmış müptezel ahahahhhaha.

tanım: tüm dünyada aynı anda gösterime giren savaş:)
  • bir akp mağduriyeti bir de beşiktaş mağduriyeti.

bitmedi. bitemedi.
  • mesela takım tutmayan biri olarak orman'ın atatürk pankartının arkasında duramadığını yazdım. kendi kişisel, siyasi, korkak tutumudur.
    sonra başka beşiktaşlıların da bundan rahatsız olduğunu gördüm. mantık çerçevesinde herkes kendi fikrini söyledi ne güzel...
    şimdiyse şu başlığa denk geldim. kendince haklı noktaları olabilir. ama bu büyük beşiktaş seferberliğinde orman'a yapılan meğerse çok büyük bir komplonun parçasıymış. ona karşı gelen beşiktaşlılar da hain mi oluyor o zaman? bir yerlerden tanıdık geldi mi?
    sapla samanı ayırın. renkli, renksiz takımlarınızdan, futboldan büyük dönen "şey". futbol sadece bir araç.
  • fb mhk tff filan sayda gs yi neden katıyorsun arkadaş, bu sene sizin kör dövüşünüze bulaşmadan polemik yaratmadan dosdoğru hedefe yürüdü cimbom,hatta benim hatırladığım en sessiz yürüyüş buydu kimseyle kavga etmedi haksızlığa uğradığında bile.
    biz ancak fb ile savaşırız,sizi kafaya takmamız en fazla 15dk sürer.
  • akpliler ve beşiktaşlılar bu memleketin değişmez mağdurları. sürekli mağdur adamlar. sürekli birileri bunları topuyla oynatmıyor. sürekli kıskanılıyorlar. yazık lan bunlara.
hesabın var mı? giriş yap