şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ilk maçta beşlik olan beşiktaş'ın başakşehir maçını düşünerek yaptığı rotasyon. allah korusun tolga, necip, mustafa falan oynayacak. neyse, bizim konumuz o değil.

  previously on ligin ilk yarısı, beşiktaş-başakşehir maçı öncesi;

  --- spoiler ---

  eyyy abdullah avcı, beşiktaş maçı için ne diye avrupa'da rotasyon yapıyorsun, ülke puanı ne olacak hocaaaa, ülke puanı hocaaaaaaa!!!!!!!

  --- spoiler ---

  evet tinerciler, yorumlarınızı alalım. elenseniz bile uefa puanını düşünmeniz gerekmez mi? bu sebeple abdullah avcı ve başakşehir camiasına kızmadınız mı? hayatınızda kaç tane bayern maçı göreceksiniz, kaç defa onları mağlup edebileceksiniz? neden rotasyon, zaten amacınız bu maçlara çıkmak değil miydi? şimdi de rotasyon yapmak nedir.

  ve son olarak, abdullah avcı'dan özür dileyecek misiniz?
 • "zaten eleneceğiz, bari çaylakların oynadığı bir kadro elensin de pişsinler" hamlesidir. avcı'nın yaptığı rotasyon ile bu rotasyonu bir tutmak saçmalıktır. sap ile samanı bir kez olsun karıştırmayın yahu.

  as kadro oynasa sanki olağanüstü bir maç çıkaracakmış gibi hayali konuşmayın.
 • beşiktaş'ın büyüklüğünü gösterir diyene ağzına kürekle vurulmalıdır. bayern bile 5-0'ın rövanşına aslarıyla çıkıyorsa

  yok efendim abdullah avcı şöyle yapmıştı bunu onunla bir tutmamak lazım da falan filan...

  la zaten gs'lilerin, fb'liler falan ne umrundaki sizin getireceğiniz puandan? bayern fark yapsa adamların hoşuna gider zaten. yemişim ülke puanını siz kendi prestijinizi düşünün biraz. yani bir kere daha 5 yemek hoşunuza mı gidecek şimdi?
 • ülkenin puanı artsa da, bazı takımların ilk turlarda elenmesi nedeniyle puanın bir işe yaramamasından dolayı gayet normal bir durum.
 • abdullah avcı bunu yaptığı zaman başta uğur meleke olmak üzere bir sürü yazar, çizer, konuşur, ekran başında bir şeyler söyler tipler "ama ülke puanı, senin çapın ne rotasyon yapıyorsun, vizyonsuzluk, bu maçı kazanamazsan, hep alt torbada kalacaksın" diye çemkiriyor idi. burada da gayet var, abdullah avcı başlığının en şukela girilerinden birisi.

  buyrun.
 • trt'nin maçı şifreli kanaldan vererek, ne kadar doğru bir karar aldığını göstermiş rotasyondur.
 • biraz da zorunlu olmuştur. seneye şampiyonlar liginde oynayabilmek adına çok önemli bir maça çıkacağiz başakşehir ile. ilk maçı 2-0 kaybetseydik böyle bir kadro olmazdı elbette. ama 2 as stoperimin sakat birinin cezalı olduğu yerde necip zorunluluk oldu. atiba hafif sakattı. haftasonunu net düşünen şenol hocam hu rotasyonu yapmış. bence iyi yapmış. hangi ülke puanı amk? 5 yedik lan.
 • başlığı açan galatasaraylı, yazanlarında alayı galatasaraylı. hani şu yaz aylarında ösfasfagajgaghşl takımına elenen takımı tutanlar. adamın elinde gs ile ilgili argüman olmayınca da başakşehirden, abdullah avcıdan örnek veriyor. allahın ezikleri sizi. başakşehir bu tempoyu devam ettirirse bu uefa kupalılar ülkede 4. büyük muamelesi görmeye başlayacaklar haberleri yok.

  edit: altta ne dediğini bilmeyen biri gelmiş boşoktoşon koçokloğono gostoror yazmış. biz küçüklüğün ne olduğunu österemagkgeagrgmaş takımına elenenlerde gördük.
 • ülke puanına katkı için yenilmemek lazım. o da imkansız as kadroyla bile. adam en azından oyuncularım yorulmasın demiş.
 • formanın önünde toyotamı yazıyor ?