• şampiyon olmamız bile özürlü formaların önüne geçemiyor dediğim tasarım.
  • bok gibidir.
  • digerleri de guzel degil.
    bu seneki formanin cool'lugu yok uzerlerinde.
    hele o beyaz yakali olani hic yapmayin gozunuzu seveyim ilkokul uniformasi gibi.
  • 2016-2017 sezonu formalarında en dikkat ceken suphesiz.
    tamam bayrak kırmızısı seviyoruz eyvallah da vodafone geleli kırmızı tonlar ana renge burundu artık. manu formasının onunde bu vodafone bembeyaz olurdu lan bizde niye farklı? su formanın arkasına senol gunes 1 yaz onunu gormeyen trabzon der. nur cebi senol gunes tolga zenginle derinlesen bir trabzonculuk var takımda, bu hemsehricilik bela olmaz umarım diyecem kaleyi gordukce kafayı yicem ama.
  • bordoyu cok sevdiğimden midir bilmiyorum ama benim sevdiğim formadır.
  • üçüncü formalarda alternatiflere gitmekte bir sakınca görmeyen ve beşiktaşlı olmayan biri olarak, bu formayı beğendim ben. öyle "vay canına, inanılmaz olmuş" falan demiyorum fakat hiç fena olmadığını düşünüyorum. bir de sahada ışıkların altında nasıl duruyor, onu görmek lazım tabii.
  • bordodan daha çok vişne çürüğü renginde olan formadır. bu sezonki tüm formalarımızda olduğu gibi yaka tasarımı çok kötüdür.
  • turkiye'ye gittigimde bir tane alacagim formadir.

bordo rengine karsi ayri bir sempatim var. besiktas'a karsi da bos degilim, hop gelsin forma.

yanina esofman takimi bakmistim ama adam gibi bir sey yoktu yazin. uzman arkadaslar uyarirsa sevinirim yeni gelen varsa.
hesabın var mı? giriş yap