şükela:  tümü | bugün
  • inanılmaz güzellikte bir son feci bisiklet şarkısı. şu adresten dinleyip mutlu olabilirsiniz:

bikinisinde astronomi
  • son zamanlarda dinlediğim en güzel ezgili ve sözlü türkçe şarkı. insanı güzel yerlere götürüyor sevdiklerinize şiddetle tavsiye ediniz.
  • dinledim ve sevgilimle beraber denizde sırt üstü uzanmış, gözlerimizi kapatmış güneşten korurken bulduk birbirimizi.

üstelik kasım ayındayız, en yakın deniz çok soğuk, güneş ısıtmıyor ve sevgilim yok. o derece gerçekçi bir şarkı.
  • ilk kez dinleyene bile çok tanıdık şarkı.

100. kez dinleyene bile hala güzel

"senden tek istediğim geçmişin geleceğin benim olsun"
  • 26 yıllık hayatım boyunca dinlediğim en tatlı, en şirin son feci bisiklet şarkısı diyebilirim. insanda hafiften bi' tebessüme neden olabiliyor hem sözlerinden hem de tınının aurasından dolayı. fekat esas vurucu etkiyi "senden tek istediğim geçmişin geleceğin benim olsun."u duyduğunuz anda hissediyorsunuz. bi' de burasını nasıl nameli okuyor allahsız.

yahu yazmayın şöyle sözler, yapmayın şöyle sevimli şarkılar.

of.
  • dinlerken renklerini duyabileceğiniz, üzerinize damla damla ışık yağdıran, kara delik gibi, yıldız tozu gibi hem uzaydan, hem içimizden gelen şarkı.
  • övgülere dayanamayıp dinlediğim, şu an bittiği için şükrettiğim şarkı. sözleri çok çok güzel tamam ama keşke şiir olarak kalsaymış.
  • melodisi çok güzel olan parça. ayrıca, sadece melodisi için dinlerken "sıkılırsan güneşten gece oluruz erkenden sen istersen, karşılığında istediğim geçmişin geleceğin benim olsun" sözlerini fark ettiğimde ayrı sevdim.
  • bu şarkının allah belasını versin. yaş kemale erdi hala ankaralı yakışıklı arkadaşlar insanı geberten şarkılar yapabiliyor. bravo size çocuklar, bravo...

edit: uyarı geldi, şikayet edilecekmişim. bela okudum güzide şarkımıza, ama güzel bela :)