• bir kaç firma birden karşılaştırmalı uçak ve otobüs bileti bulmaya almaya yarayan şey.
  • kayseri firmasıdır
  • paypal ile alınan her bilete 5 tl indirim uygulayan bilet alma servisi.
  • paypal ile alınan her bilete 5 tl indirim uyguluyorum diye reklam yapıp ödeme ekranına gelince kurnazlık yapıp hata verdirten bilet alma zımbırtısı.
  • sürekli bilet aldığım site.

her hafta 2 bilet banko alıyorum burada, çok ilgililer.

metro hariç bütün firmaların para ödemesini yapabiliyorlar. sadece metro turizm'in biletini alıp iptal edeceğiniz zaman metro ile temasa geçiyorsunuz.
  • ne gidip gişelerden ne de firmaların sitelerinden bilet alın biletall iptal ve iade konularında inanılmaz şekilde müşteri memnuniyeti sağlıyor umarım hep böyle devam ederler.
  • normalde 14 saat süren bir otobüs yolculuğunun, bir otobüs firmasının 12.30 saat süreceğini görmemle ilk defa bu siteyi kullandım. sayelerinde hayatımın en uzun yolculuğunu yaptım. bitmek üzere yolculuk. 19.30 saat oldu.
    not: osmaniye'den istanbul'a.
  • çankaya eskrim spor kulübü'nün yurt içi seyahat sponsorudur. eskrim gibi az bilinen bir spora destek vermeleri ile alkışı hak etmektedirler.
  • seyahat öncesi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz shop.biletall.com isimli bir mağazaya da sahip online uçak ve otobüs bileti tedarikçisi
hesabın var mı? giriş yap