• bu da cinemaximum gibi tekel piyasa mafyalarından sadece bir tanesidir.
    bir bilete hizmet bedeli ve basım bedeli neden veriyorum arkadaşım ya. sen zaten o biletin satışından da komisyon alıyorsun, şimdi gidip kapısından alacağım.

keşke birileri de buna dur dese.

not: tabiki de gidip kapısından alamayacağım etkinliklerde öpe öpe biletix'den almak zorunda olacağım, farkındayım ama şimdilik size mecbur değilim, oh!
  • mobil uygulaması ios 9.3.4'e indirilebiliyor fakat açılmıyor. safari üzerinden erişim sağladığınızda cookie'lerle alakalı destansı yazı ekranın neredeyse tamamını kaplıyor ve onaylama butonu hiçbir şekilde çalışmadığından satın alma işlemini gerçekleştiremiyorsunuz.

bilgisayardan girince de eğer adblock gibi bir reklam engelleyici kullanıyorsanız güvenlik sms'inin gönderileceği sayfayı açmıyor. gerçekten uğraşılmış bir sistem.

sırf masterpass'inizi kullanmak istiyor musunuz sorusuna 4-5 sefer hayır dedim. altyapısı çok vasat bir sistemmiş gerçekten. ne diyeyim.

ek. bu arada kağıt bilet sevenlerdenim ben. eskiden böyle satın alıp gişeden bastırıyorduk. ben çocukken gittiğim maçların biletini falan saklıyorum hala. bir anısı oluyor o biletin. şimdi sinema biletleri fiş gibi, konser biletini çıktı alıyoruz falan. kardeşim geri dönüştürülebilir zımbırtılardan da olsa bir şeye bastır onu, bana mail atmak için 3.5 tl almasını biliyorsun ama.
  • hem saçma hizmet bedeli hem de şaka gibi kendim bastıracağım biletten ücret talep etmesiyle kendisinden biraz önce bilet almaktan vazgeçtim. gidip gişeden alacağım.

tek şansım biletix olsaydı hiç almamayı tercih ederdim. çok istediğim ve illaki katılacağım bir etkinlik için belki ama onlar da çok talep gören, kapalı gişe bir etkinlik olmadığı sürece kapıda halledilebiliyor çoğu zaman.

salak yerine koyulmayı sevmemek hakkımız değil mi?
  • berbat bir uygulama ve sistem. kurumsallığı da hak getire. hak getire dedim de aklıma yedikleri haklar geldi. 200 m2 alanda 200 bilet satan insanlae bunlar. müşteri hizmetleri 15 dk bekletir. konser ya da gösteri iptal olur paranıızı 15 gün sonra verir. gününüzü piç eder.
    keşke sağlam bir alternarifi olsa dedirtir.
  • 15:00 itibariyle zengin mutfağı biletlerini satışa çıkartan ve 15:01'de 7 oyunun da biletlerini tüketen biletçi!

(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
  • cmylmz diamond elite platinum plus‘la ilgili karaborsa biletlere dair açıklama yapması beklenen firma. salon kaç binse, 7-8 günlük bir gösteri maratonunun biletleri, daha haberi yapıldığında bitiyor. bunun için insanların droid olması lazım, haberi yapıldığı anda bitebilmesi için.

biletix çalışanları kendileri mi satın alıyor, ya da kim nasıl kilitlenen siteye ulaşıp alabiliyor, bunun açıklanması gerek. istanbul’daki gösteriye zaten istesem de bilet olsa da gidemem, benim için dert değil. ancak bu nasıl bir sistem anlamış değilim.
  • nerdeyse günün 10 saati bilgisayar başında veya elimde telefon sosyal medyada dolaşırım. bir tane bile biletle ilgili haber görmedim duymadım mail de gelmedi. ama biletler çıktığı gibi bitti. muhtemelen çoğu bileti çalışanlar aldı karaborsadan paranın amına koyacaklar.
  • tekelleşme sürecini yakında mafyalaşma aşamasında tamamlayacak olan kurumdur. zorlu psm'de bile nobran çalışanlarıyla arz-ı endam eden biletix, içinden geçmek dahi istemediğimiz esenler otogarı'nın ruhunu taşıyor.
  • e-posta göndermek için 3.5 lira isteyen şirket.
  • calisanlari bu bir kez daha anılmıstir.
hesabın var mı? giriş yap