• bime her girişimde içinde ihtiyacım olmayan şeyler olmasına rağmen bakmadan geçmediğim bölüm. bazen çok enteresan ve alakasız ürünleri çok uygun fiyatlarla bulmanız mümkün olabiliyor.
  • öğrenciler ve gelir düzeyi düşük olan kişiler dışındaki kişilerce takip edilmemesi gereken aktüeldir. çünkü satılan mallar kalitesiz, bu ayan beyan ortada. zaten satılan malların, mesela gıdaların besin değerlerini veya diğer standart özelliklerini diğer markalarla karşılaştırdığınızda aradaki farkı çok rahat bir şekilde görürsünüz.

geçende reklamında bir laptop varmış, birisi bana acaba alayım mı diye sordu, özelliklerine baktım, çift çekirdekli desen yok, ram desen düşük, özetle piyasadan kalkmış artık satılmayan bir modeldi, ama fiyatı bu özelliklerine rağmen pahalıydı. adama aynı fiyata çift çekirdekli, daha hızlı ikinci el başka bir bilgisayar alabileceğini, mevcut donanımıyla zaten bir süre sonra bim'de satılan bu laptopu kullanamayacağını söyledim.
  • bazen posta kutusunda bulduğum, hiç tükenmeyen bir heyecanla okuduğum broşür. hiç ihtiyacım olmayan şeylerden alsam ne güzel olurdu diye düşünüp mutlu oluyorum.*
  • bu haftaki sayısınsa çapalama makinası ilanı barındıran dergiciktir. yıllardır bu anı bekliyordum, pencere önü saksılarımı da benim kadar heyecanlandırmıştır. yahu siz neyin kafasını yaşıyorsunuz ?
  • android uygulaması bile varmış.
  • son beş altı aydır çöp ürünler sunulan bölüm. eskiden böyle ithal ürünler olurdu, çikolatadır bisküvidir, bu şekilde yeni urunler denemis olurduk ancak simdilerde yok bu. sadece bim'e özgü degil tabi, digerlerinde de yok.
  • her zaman takip ettiğim indirip / kampanya takip bülteni. güzel indirimleri vs yakalamak için benim gibi alış veriş ekonomisi titizleri için buraya bırakıyorum; bim aktüel
  • bim’in muadillerinden önde olma sebeplerinden biridir bence bim aktüel. neden? çünkü haftada 2 kere her broşür zamanı mail atıyor bim. ben de ihtiyacım olan/olacak şeyleri gidip alıyorum. misal bugün bebeğe oyuncak aldım. aynısını fisher-price’tan 60-70 tl’den aşağı alamam. fisher-price gibi kaliteli değil evet ama çocuktaki etkisi aynı değil mi?

şok’a da a101’e de mail adresimi verdiğim halde bülten mülten gelmiyor. yapacak bir şey yok.
  • ucuzluğun takip edildiği sayfa.

bim aktüel de dahil a101, şok, tedi ve hakmar marketlerinin haftalık bültenlerine ulaşabildiğim aktüel ürünler sayfası da mevcuttur.
  • yas aldikca daha cok merak cezbetiyorlar.2-3 yil oncesine kadar haberim bile yoktu.
    simdi hem online olarak kontrol ediyorum hem marketlerin onunden gecerken uzun uzun bakiyorum.heyecan doluyor icim giris kapisini ittirirken.
    tesekkurler bim
hesabın var mı? giriş yap