• dost yarım kilo meyveli yoğurt ye ye bitmiyor aq yoğurdu
  • aktüel ürünlerde ne bulursanız alın. özellikle aracınız için uygun ürünler bulabilirsiniz. mesela fiyatını tam hatırlamıyorum ancak 15-20 tl gibi bi fiyata yangın söndürücü almıştım. aynı marka ürün başka yerde 40 tl idi. çöp poşedi, kağıt havlu gibi ürünler de uygun. ayrıca tam çıkışta kasanın yakınlarında alman malı bisküviler, çikolatalar bulabiliyorsunuz. onları da kaçırmayın. özellikle hanuta.
  • (bkz: let's prezervatif)

bunun sayesinde eşim, ben ve üç çocuğum çok mutluyuz. dördüncü de yolda.
  • lezzethane marka kavala kurabiyesi.
    bir de anlamsız yere satışına son verilen bir tahinli kurabiyesi vardır ki hatırladıkça göz yaşartır. buradan yetkililere sesleniyorum çıkartın tekrar şu mereti söz yarısını ben alıcam.
  • bir çok ürünü lezzetli ve lezzetine göre çok uygun. ama bim ürünleri ile ilgili tatlış bir hikayem var cebimde;
    iş yerinde bir arkadaşımızın doğum günüydü. hamburger pasta yapalım değişiklik olsun dedik para topladık gittik 20 ye yakın hamburger aldık. içecekleri de aldıkdan sonra bir miktar para kaldı elimizde ve yolda bim görünce arkadaşa dedim ki gel bu kalan para ile bimden ekler ve pasta alalım. temsili bi pastamız da olsun.
    arkadaşım daha önce hiç bime girmemiş!! "nasıl olur kem küm ishal olur muyuz aceeeeebaaa" derken aracı park ettik ve hoooop buzdolabının önündeyiz. attım sepete çikolatalı pastadan bir tane eklerlerden 4 paket kasaya gittik. arkadaşım da bu sırada arkamda " 9 lira mıydı o pasta" diyerek sesini duyurmaya çalışıyordu. aslında demek istediği "pasta 9 tl ise içinde kim bilir ne vardır"dı ama ben yine duymazlığa vurdum. şirkete döndük bi odada hamburgerleri dizdik pastayı çıkardık, eklerleri dizdik mumları diktik vs milleti bekliyoruz. bu arkadaşım bim poşeti ile şirkete girmek istemediği için arabasında bulunan mado poşetine koymuştuk pasta ile eklerleri.
    neyse millet geldi şakşaklar hophoplar öpüşmeler sarılmalar derken yumuldu herkes yemeğe. hamburgerler soğumadan lüpletildi. kimi pastadan kesti kimi ekler lüpletti.
    bu arada kalabalıktaki kişilerden birinin eşi mado da gıda mühendisi olarak çalıştığından mado da satılan tüm ürünlerin tadına hakim. arada göz ucu ile onu süzüyorum. mado poşetinden yola çıkarak pasta ile bim eşlemesi yapar mı diye yusuf yusufum. ya yapsın benim için sorun yok da en baştan kimseye bim dememişiz, içeri mado poşeti ile gelmişiz şimdi durduk yere gündem değiştirmeye ne gerek var. alışverişe benimle gelen arkadaşımda millet pastayı beğenmez diye kimseye pasta ikramında ısrar etmiyor. herkes ayrı bi senaryo.
    neyse eşi mado da çalışan çocuk tam olarak şu cümleyi kurdu " vaayyy hangi mado bu yaa madonun eklerleri güzel değildir baya kendilerini ilerletmişler süper olmuş bu" bu cümleyi duyduğum anda arkadaşımla göz göze geldim ve " baaaaak gördün mü" bakışı attım. pasta beğenildi yalanıp yutuldu eklerler bitti, arkadaşımda ilk dilimi korka korka yedi ve bayıldı. hala o fiyata bu pastanın olmasına şaşkındı. oturdukları muhitte bim bulup ilk fırsatta alışverişe gideceğini bile itiraf etti...heyt beee bi ekler nelere kadir..
  • böyle bir başlık açmak sefillik ortalama %40 kaliteye %15 indirimli ödeme yapmak resmen gerzeklik.
  • buono çikolatalar, top çikolata, kasanın yanındaki fındık fıstık kuru üzümün çikolata ile kaplanmış olanı, dost yoğurt süt, cumaları gelen ürünler
  • mz ege çiğ köfte hergün 1 paket muhakkak ki buzdolabında stokluyorum , bide peynir helvası .
  • berk bergamot aromalı demlik poşeti muhteşem tadı ve fiyatıyla bu listede olmayı hakediyor.
    48 poşet çay 2,85 tl, hem de beta tea üretiyor..daha ne olsun
hesabın var mı? giriş yap