• hiçbir ürününden memnun kalmadığım dermokozmetik markası. fiyatları benzerlerine göre oldukça makul. güneş kremleri acayip yoğun ve kullanışsız. suratta maske gibi bir tabaka bırakıyor. efsane ürünü sensibio h2o ise bende bir sike merhem olmadı.
  • makyaj bloglarina urunleri ovmeleri karsiliginda bedava urun yollayan bir marka. o yuzden bloglardaki urun yorumlarina aldanip alinmamali.
  • sensibio h2o ile sonsuz güvenimi ve beğenimi kazanmış marka.
  • sensibio h2o'su ile birlikte yağlı/karma cilt için olan yıkama jelini combo yaptığınızda tek tük olan sivilcelerin kökünü kurutabilir; yumuşacık bir cilde sahip olabilirsiniz. bir de matricium adlı mucizesini kullanırsanız aynı laboratuarın; önceki sivilcelerinizin izleri bile geçebilir.
  • yeni yeni kullanmaya başladığım verdiğim paramın sonuna kadar hak eden fransız kozmetik markası adamlar yapmış biliyolar şimdi dagılın ulen!!!!!!
  • sırf sensibio h2o için alkışlanası marka. yok böyle bir şey ya. hem tüm cildi süper temizle, hem de hassasiyeti azalt ve ne kurumaya ne yağlanmaya sebep ol. şişesini kafaya dikip içesim var.

bioderma en sevdiğim marka. alıp da ultra hassas cildimde sorun çıkaran ya da etkisi 0 olan bir ürününe denk gelmedim. lkendi cilt tipime (nemsiz-karma) uygun olarak temizleyicisini, nemlendiricisini, nem maskesini, matlaştırıcı kremini kullanıyorum. eczanenin verdiği 3 sample sayesinde denediğim nem serumunu da çok beğenmiştim. özellikle sensibio h2o herkesin bir kez denemesi gereken bir ürün. abidik gubidik temizleme mendillerine, jellere para vermektense 1+1 kampanyası ile bundan almak çok daha mantıklı. şu an göz kremini almak istiyorum ama bizim türk bloggerlarda pek fazla yorum yok. yine de, ne kadar kötü olabilir ki?
  • sensibio h2o isimli temizleyicilerinin sadece gülsuyu olduğundan feci şekilde şüpheliyim. hatta öyle olduğuna inanıyorum.
  • her ürününü sevdiğim ama güneş sonrası sütüne ayrı bi ayılıp bayıldığım dermokozmetik markası.
  • efsane ürün denilen sensibio h2o'nun gözdeki makyajı çıkarabilmesi için, sıvıyı döktüğünüz pamuğun göz kapağınızda bir süre (10-15 saniye) durması lazım. aksi takdirde hiçbir verim alamazsınız. en dandik çift fazlı makyaj temizleyici bile pamuğu değdirir değdirmez kalemi/eyelinerı çıkartırken bu ürün çıkaramıyor maalesef. ama fondöten/pudra gibi yüzdeki makyajı güzel temizliyor. ben de ilk başta göz makyajı için deneyip de olumlu sonuç alamayınca bir diğer efsane bifacil'e geçmiş ancak onun çok pahalı olması nedeniyle clinique'e yönelmiş, onu da pahalı bulmam üzerine deneme amaçlı olarak nivea'nın çift fazlı göz makyaj temizleyicisini almıştım. inanın nivea'dan, bifacil ve clinique kadar verim aldım. üstelik bifacil/clinique 60-65 tl iken nivea 10-15 tl. bu deneyimden şu sonucu çıkardım; çift fazlı olanlar marka fark etmeksizin işini iyi yapıyor. göz makyajı için çift fazlı olanlar tercih edilmeli, yüz makyajı için de kampanyalı (500 ml+500 ml) sensibio h2o alınabilir.

yine kampanyaya denk getirip sebium serisinin jel temizleyicisini aldım. çene ve dudak üstü bölgemde hiç geçmeyen hormonal sivilcelerim var, sebium'u bu sivilceleri tamamen kaldırmasa da yatıştırabileceğini düşünerek almıştım. az önce yüzümü bununla yıkadıktan sonra kullanımını okumadığımı fark ederek etiketine bir bakayım dedim. içindekiler kısmında ne ararsanız var; sodium laureth sulphate, paraben türevleri vs. gerçi bu paraben hikayesi daha sonra kolesterol olayına dönebilirmiş gibime geliyor ama şimdilik parabenin kötü olduğu düşüncesiyle içinde bunu barındıran ürünleri satın almamaya çalışıyorum. ee 500+500 almış oldum ben bu sebium'dan, en az 1 yıl kullanılacak bir miktar bu. atsam mı birine mi versem bilemedim. bioderma beni ciddi anlamda hayal kırıklığına uğrattı, artık hangi markaya güveneceğimi bilemez oldum. sivilcelerim için la roche posay'nin effaclar toniğini sabahları kullanıyorum, hiçbir işe yaramıyor. doctor's dermatologic formula (ddf) toniği geceleri kullanıyorum, tam gözlemleyemesem de etkiliymiş gibi geliyor ama bir şişesi (250 ml) 180 tl. yine ddf'in kremini aldım, 50 ml 150 tl. ee çüş arkadaş, parayı bunlar için mi kazanıyorum ben yahu? geçmeyen 2-3 hormonal sivilce için roaccutane benzeri bir ilaç yazdı cilt doktoru, onu kullanıp da saçma yan etkilerine maruz kalmamak için hiç başlamadım ama dermokozmetikle de hallolmuyor ki şu lanet sivilceler. temizleyici+tonik+krem için güvenilir ve başarılı sonuç veren bir dermokozmetik markası bulabilecek miyim merak ediyorum. bir de avene ve dermalogica'ya bakayım bari ben.
  • biodermanın sebium serisinin yıkama jelini t bölgemdeki yağlanmaya deva bulması ve makyajımı temizlemesi için 60-70 liraya almıştım. kusura bakmayın ama bi sikime yaramadı. aksine bir tık daha yağlandırdı diyebilirim. bitene kadar kullanırım bi daha da sebium serisinden bişey almam.
    bence biodermadan makyaj temizlemek için alınabilecek en iyi şey sensibio h2o başka söze gerek yok.
hesabın var mı? giriş yap