95 entry daha
  • kalitesiz anne yoktur, dövmeyen koca vardır.. kjhkjhk şaka şaka.
  • evladına atatürk sevgisi vermemesi. gerisi hikaye
  • çocuğunu ağzından öpmesi dudak demiyorum zira o koca ağızla küçük ağız ibrahim tatlıses hülya avşar öpüşmesine dönüyor. bu nasıl bir saygısızlıktır karşıdakinin birey oluşunu hiçe saymaktır anlam veremiyorum.
  • sütü bozuksa
  • 25 yaşında dul kalmış bir annenin küçük oğluyum. kocası kollarında ölmüş 2 çocuğunu büyütmek için var gücüyle çalışmış, 120 dönüm araziyi gözleri görmeyen bir kayınpeder ve 3 kez ameliyat olmuş bir kayınvalide ile işlemiş. küçük bir köyde elalem ne der dememiş atlamış traktöre çift sürmüş normal bir erkeğin yapabildiği tüm işleri yapmış. çocuklarını sünnet ettirmiş kayınvalidesini hacca göndermiş yetmemiş 2 katlı ev dikmiş yetmemiş bir oğlunu üniversiteye gönderip öğretmen yapmış ve hala çalışmakta...

varsın cahil olsun, varsın geri kafalı olsun anne candır her akla geldiğinde gözleri yaşartandır. bir annenin ne olduğunu onu mezara ellerinizle koyunca anlarsınız. eğer bir anne çocuğunu seviyorsa başka bir kalite standardına ihtiyaç yoktur.
  • ortak kullanım wc den ellerini yıkamadan çıktığı an.
  • 10 senedir ayrı yaşamanıza rağmen 2 haftalık tatilde eve döndüğünüzde "burası benim evim, çarşamba'ya kadar kalabilirsin." dediği andır.

gittiğimde zaten arkadaşlarım için gidiyorum, aramız hiç iyi olmadı.

ayrıca kapıyı çaldığımda anahtarla açmadığım için laf etmişti. üşeniyor ben eve geldiğimde bir şeyler hazırlamaya falan.

yarın öleceğini bilsem yine barışmam.
  • bu başlığı açanın kalitesiz olma sebepleri?
  • (bkz: oğluşum)

böyle hitap ediyorsa kesin kalitesizdir.
200 entry daha
hesabın var mı? giriş yap