şükela:  tümü | bugün
 • sunuculuğunu mete göktürk'ün yaptığı, her pazar akşamı saat 20.00'da trt belgesel'de yayımlanan ve istanbul'da birbirinden lezzetli yemekleri yapan ustaları her bölümde farklı bir lezzet ile tanıtan program.

  şimdiye dek sakatat, ekmek, balık ve nohut bölümleri yayımlanan program yarım saatlik kısa bölümlerinin hakkını sonuna dek vererek muhteşem bir iş sunuyor. istanbul'da yer alan ve kaliteli iş yapan yerleri tanıtan ve ekran başındayken de bir hayli acıktıran program kesinlikle tok karınla izlenmeli.

  programın tüm bölümlerini şimdiye dek büyük bir keyifle izleyen biri olarak kesinlikle önerebilirim. zaten bir bölüm dahi izlediğiniz takdirde diğer bölümleri de izlemek isteyecek ve bir sonraki haftayı iple çekeceksiniz.

  programın başarısında hiç kuşku yok ki mete göktürk'ün başarılı sunumu, seçtiği mekanlar ve en önemlisi de programın çekimlerinin oldukça kaliteli bir biçimde yapılmasının büyük etkisi var. eminim ki şu program netflix'te olsa buralar sayfalarca entry dolabilirdi ama inanıyorum ki ilerleyen bölümlerle beraber daha çok kişi tarafından izlenecek kesinlikle.

  programın twitter ve instagram adresleri.
 • bayılarak izlediğim trt belgesel programlarından biri...
  takipteyiz