• marihuana tedarik etmesi olabilir (bkz: torbacı)
  • sakinliği tabiri caizse kuulluğudur
  • açık olalım, öncelikle dış görünüşüdür bana göre. parfümüyle, saçıyla, gözlüğünden şapkasına her şeyiyle kendini yansıtması, benim tarzıma uzaksa bile, bir erkeği çekici yapar.
    kendinden emin, gizemsiz, dürüst,ne istediğini bilen, sevebilen, fedakarlık yapabilen, detaylara önem veren ve zekasıyla şaşırtan, esprili erkekleri gerçekten ama gerçekten çok çekici buluyorum.

ve ben inanıyorum ki bunlardan hiçbirini yapamayan, sadece insan ilişkilerinde doğuştan yetenekli olan erkekler de gayet çekici olabiliyorlar.
  • kaliteli bi yaşam sürdürüyor olmasıdır der tek geçerim
  • zengin olması bağımlılık yapar. cüzdanı ne kadar kalınsa, banka hesabı ne kadar şişkinse bağımlılık da o kadar fazla olur.
  • kibar olması. hiç de zor değil.
  • bedene, ruha, cüzdana hükmedebiliyorsa, o erkek bağımlılık yapar.
    (bkz: boşanma sebepleri)
  • büyük ve şekli güzel penis sahibi olarak ve kaliteli seviştiğimi iddia ederek konuya girmek istiyorum: kadınlar şu dörtlünün birleşimine hasta oluyorlar: karizma+kaliteli seks+kişisel bakım+ilgi. ben genelde karizma'dan kaybediyorum malesef, çok cool biri değilim, fiziğim süper değil, biraz tipsizim, biraz kelim falan. ancak diğer üçü tam olduğu için benimle sevişen kişi ikinci buluşmayı da genelde istiyor.
  • başlık ne bir erkeğin bağımlılık yapabilecek özellikleri, yazanlar kim erkekler. işte ekşi sözlüğün en sevdiğim yanı bu.
hesabın var mı? giriş yap