2257 entry daha
  • benim yakın zamana kadar olabileceğine inandığımdır.

çok detay vermeyeceğim ama son bir senedir yaşadıklarımdan sonra ve bunun bazı durumlarda tehlikeli olabileceğini gördüğümden artık olunamayacağına inanmaktayım. zira bana göre bu durumda istisnalar kaideleri bozar.

iki taraf ta bekarsa, bence zaten kalınamamasında da bir sakınca yok. zira eş aynı zamanda bir arkadaştır da. dolayısıyla iyi arkadaşlık edilen birisiyle arkadaşlık sınırlarının aşılması olsa olsa birliktelikteki arkadaş olma çabalarını azaltır. tabi burada arkadaşlık döneminde umursanmayacak olan şeylerin, sınır aşıldıktan sonra da umursanmaması şartı vardır.

edit piaff: imla
  • erkek haddini bildiği, kadın da düzgün davrandığı ve niyetini açıkça ortaya koyduğu sürece olabilir. ancak bu şekilde sadece ve sadece bir kadın arkadaşım oldu o da yapı olarak bizim türk kızlarına benzemediği için bu arkadaşlık çizgiyi aşmadan on yıldır devam edebiliyor. kendisi evli ve çocuk sahibi, eşi ile de tanışırız ve sohbetimiz vardır. ancak dediğim gibi bunun bir ikinci örneğini göremedim...
  • gerçekten olabileceğine kesin olarak inandığım şeydir.
    4 yıldır hiçbir şey hissetmediğim onun da aynı şekilde- öyle biri değildir hissetse söyler- harika bir arkadaşlık ilişkim var. ne aşkım der ne bebeğim der adeta benimde erkek olduğumu düşünerek bana yaklaşır. birlikte bilgisayar konuşuruz maç konuşuruz. sevdiği olursa onu anlatır ben anlatırım. insan isteyince her şey oluyor karşındakine illa yakınlaşmak zorunda hissetmenden dolayı bence bu. aşk illaki yakınlık göstermez.
  • bana göre cevabı lüzumsuz olan sorudur.

şimdiye kadar ''yakın arkadaşım'' olan aşağı yukarı 8-10 kız arkadaşımın üçüyle seviştik, ateş barut misali paylaştığınız, keyif aldığınız şeylerin ortak olduğunu anladıkça karşıdaki size siz de ona çekici gelmeye başlıyorsunuz ve bir sabah bakmışsınız ki aynı yatakta uyanıyorsunuz. eğer bir şeyler yaşanacaksa yaşanıyor akışa bırakmak gerek.

her eski sevgilimle arkadaş olarak kalırız sözde fakat bir sabah bir bakarım en son aylar önce yazmışım. insanın hayatına biri girince diğerlerini çabuk unutuyor, o yüzden düşünerek vakit kaybetmek yerine akışın size getirdiklerini yaşayın.
  • birbirlerinin sevgili kriterlerine uygun değillerse olabilirler. uygunlarsa da olabilirler,bir yere kadar.
6007 entry daha
hesabın var mı? giriş yap