• artık sevmiyordur. pek bişey yapamazsınız.
  • yat uyu. huzuru bulmuşun.
  • masallarda bile gerçekleşmesi zor bir olay için yapılması gerektiği söylenen durum önermeleri.

ben daha susan kadın görmedim. gerekirse uykusunda bile konuşurlar.

(bkz: 404 not found)
  • mağaralarda karanlıklarda yaşa, ateşi bul, tekerleği bul, baltayı keseri icat et, çanak çömbelek yap, hayvanları evcilleştir, yazıyı bul, piramitleri inşa et, uygarlıklar kur, bilime sanata felsefeye kafa yor, matbaayı bul, yer çekimini, basıncı keşfet, telefonu telgrafı, termodinamiği, elektromanyetizmayı bul, savaşlar yap, özgürlükler için mücadele et, sanat çalışmaları yap, ay'a git, kuantum, izafiyet derken bunca uzun yolculuğa rağmen aslında henüz yolun başında olduğunu fark et, sonra interneti icat et, dünya globalleşsin, mesafeler kısalsın, iletişim kolaylaşsın, kuyruklu yıldıza araç gönderip, mars'a insan kolonisi göndermeye hazırlandığın sırada "kadın susarsa ne yapalım" diye yarrağım gibi bir soruyla muhatap ol.

sikmişim kadının suskunluğunu. çay verin içsin.
  • mağaralarda karanlıklarda yaşa, ateşi bul, tekerleği bul, baltayı keseri icat et, çanak çömbelek yap, hayvanları evcilleştir, yazıyı bul, piramitleri inşa et, uygarlıklar kur, bilime sanata felsefeye kafa yor, matbaayı bul, yer çekimini, basıncı keşfet, telefonu telgrafı, termodinamiği, elektromanyetizmayı bul, savaşlar yap, özgürlükler için mücadele et, sanat çalışmaları yap, ay'a git, kuantum, izafiyet derken bunca uzun yolculuğa rağmen aslında henüz yolun başında olduğunu fark et, sonra interneti icat et, dünya globalleşsin, mesafeler kısalsın, iletişim kolaylaşsın, kuyruklu yıldıza araç gönderip, mars'a insan kolonisi göndermeye hazırlandığın sırada "kadın susarsa ne yapalım" diye yarrağım gibi bir soruyla muhattap ol.

olacaksın tabi yarram kadın olmadan kadın ve erkek dünyası olmadan bu sittimin dünyasını nasıl kuracaktın. he bunca şeyi bulup üstüne erkek erkeğe üreme yolunuda bulduysan çay ver içsin haklısın, yok bunu bulamadıysan sike sike o suskunluğa bir çare arayacaksın.

bulan haber versin bu arada.
  • keyfini çıkar.
  • çok hayasız bir harekette bulunmadınız da sadece kırgınsa ve sizin onunla ilgilenmediğinizden dem vuruyorsa;
    biraz kuş lokumu alın ya da güzel kalpli çikolatalardan, belki de en iyisi bir petito ayıcık, ama sadece bunları almak yetmez tabi, iki de türk kahvesi yapın, köpüklü olsun mis...

varsın konuşmasın, muhakkak yumuşar içinde bir yerler, samimiyet bekliyordur efendim, ilgi bekliyordur belki, çok mu zor?...
  • 1. konuşturma konusunda ısrarcı olmamak.
    2. bir bardak su vermek.
    3. üzerine su döküp, saçını çekip arkaya bakmadan kaçmak.
  • mevzu önemsizse: git konuş. mesele çıkaran o, alttan alan sen ol.
    mevzu önemliyse: sakın konuşma. çok kötü bir bok yediği hissine kapılsın
    içesin varsa: küsmüş ayağına alemlere ak.
    harbiden susuyorsa: gitsin suyunu kendi alsın
  • (bkz: korkmak)
hesabın var mı? giriş yap