• erkeklerin kadınlara karşı koz olarak kullanabileceklerini zannettikleri sözlerdir. bir kadına asla söylenmemesi gereken şeyler diye bir şey yoktur. bir kadın her kadın değildir. bu sözlerin hepsi aynı zamanda erkeklere asla söylenmemesi gereken şeyler olarak da düşünülebilir. ancak erkekler yaşadıkları iki ilişkiden sonra ya da yattıkları üç kadından sonra kadınları çözdüklerini zannettikleri için, böyle genellemeler yapmaya bayılırlar. çünkü kadınlar aptaldır, kadınlar komplekslidir, ve erkekler bu zaaflarla oynamayı çok iyi bilirler. bu genellemelerde erkek her zaman güçlü olandır, kadın ise muhtaç olan, ve söylenen bir söz ile kalbi kırılan, kompleks sahibi olandır.
    ne sözler varmış söylenmemesi gereken de bizim haberimiz yokmuş. sağolun.

hadi durmayın, gönderin zamanın ötesine.
  • - bugün çok güzel olmuşsun

+ dün çirkindim yani öyle mi ?

- ya ben lan neyse bir şey demiyorum..
  • (bkz: şimdi konuşmak istemiyorum)

bir kadını tartışma başladıktan sonra durdurabilene aşkolsun! o sorun o anda çözülmelidir, saat gecenin 3'ü de olabilir, yarın sabah işe gidilecek de olabilir.. farketmez, ya o an konuşulacaktır ya da konuşulacaktır! şimdi konuşmak istemiyorum deyince hiçbir kadın "tamam hayatım madem şimdi konuşmak istemiyorsun o zaman ben gidip mışıl mışıl, huzur içinde uyuyayım" demeyecektir!
  • kadını kelimelerle ezerek ego tatmini için üste çıkmak. gündelik ve gelişen, değişen hayat şartları ile bilek gücü ile değil akıl gücü ile ön plana çıkan kadına yenilen ancak doğası gereği kabile reisi olan erkek kendini üstün hissetmek için kadını ama açık ama örtülü yollarla ezer. neticede erkek o an arşa çıkar ama bunu kadın asla yemez. mış, muşçuluk oynayarak yutmuş gibi üzerini örter fakat olaylardan habersiz zafer turları atan erkek hain intikam rövanşından da habersizdir tabii...
  • "içimden gelmiyo, canım istemiyo" evet bu ikilidir
  • dürüst olmak uğruna kırabilecek herhangi bir şey, en azından üslubuna dikkat etmeli insan.
  • saçım çok mu kötü orta mı kötü dendiğinde az kötü demek.
    her zaman güzel diceksin arkadaşım. aklında bulunsun ben ettim sen etme..
  • duymak istemediği herhangi bir şey.
  • "sarhoş olsam sikerdim seni, valla bak."
hesabın var mı? giriş yap