• espiri yetenegi.
  • kum taneleri gibi her an parmaklarının arasından düşüp kaybetme korkusu yaşatması...
  • gözleri
  • bana göre bir kadın hayat ile ilgili büyük meselelerle ilgileniyorsa bu durum onu çekici yapar. çünkü şahit olduğum kadınların bir çoğu hep üçüncü kişilerin ya da sevgililerinin muhabbetini yapmakla meşgul. günlük hayatın küçük meselelerine takılı kalıp gidiyorlar. örneğin bir kızın kuantum fiziğini anlamakla meşgul olması görülmüş bir şey değil nerdeyse.

kendinize gelin kızlar el ele verin toydi vel vele verin.

edit: burada espri ile karışık kadını çekici yapan unsuru kendime göre belirttim. var olan örnek sadece kendi çevremden ibaret. bütün kadınları tenzih ederim. kadınlar erkeklerden daha fazla manipüle ediliyor ve kadınların kodlarıyla daha fazla oynanıyor. buna bir kadının direnmesi biraz daha zor. çünkü kadın; giyim kuşamından dış görünüşüne, bütün hareketlerine kadar tüketim unsurunun nesnesi olarak kullanılmakta. buna direnen kadınlar da var. bunun mücadelesini verenler de. bahsettiğim şey sadece kendi çevremle alakalı. gelen mesajlar üzerine bunu belirtmek zorunda kaldım.
  • beyin lan
  • kararlı ve çalışkan olması. bu nedenle üniversite hayatımda başarılı kızlara hep ayrı bir sempati beslemişimdir.
  • mavi göz rengi
  • zekası, giyimi, konuşma biçimi.
  • yürüyüşü, enerjik oluşu, jest ve mimikler. bunlar sayesinde çok fazla çekici olan kadın gördüm. fiziki ölçüleri bertaraf ederek ön planda yer edinebilen etkenler haline geliyorlar. öylesi iyi yüz ve beden hareketleri oluyor ki yürüyüp giderken bacaklara değil salgıladığı auraya baktırıyor
  • kadın veya erkek şaşırtıcı cevaplar almadığım, zekâsına güvenmediğim kimsenin yüzüne dahi bakmak istemiyorum.
hesabın var mı? giriş yap