• yarrak denen organın şimdilik sadece erkeklerde olması tek başına makul bir sebeptir. yarrak o akıllara zarar formuyla kadının amı için var olan en mükemmel uyuma sahiptir. o am ki içine girecek yarrağı sarıp sarmalamak için hem fiziksel hem düşünsel anlamda çeşitli fonksiyonlara sahiptir. insanın içgüdüsel yönelimini küçümsemek yaşadığımız tüm hayatı küçümsemek anlamına da gelecektir. bırakınız kadınlar kimi zaman erkeklere sadece bu organ için yaklaşsınlar. kimimiz halen kadınların cinsel dürtülerinin zamanın bir noktasında kaybolup gittiğini düşünüyor olabilir ancak gerçek şu ki sağlıklı kadınlar yarrağı seviyor. ona ulaşmak ve dahi içine almak istiyor. bu gerçekleri kulakardı edersek sonuçta yalanla dolanla yaşayıp kibar yavşaklar olarak mutsuz ölüyoruz. ilkel hayatı sevelim, kabalığı yüceltelim.

gerçek her ne kadar kulağa ilk anda tırmalayıcı gelse de, zamanla pratikliği gönlümüzü çalmaya ve kendini vazgeçilmez kılmaya başlayacaktır. sıçmaya "lavaboya gitmek", çatır çatır sikişmeye "cinsel münasebette bulunmak" falan denildiğinde onun gerçekte olduğu formu hiç de değiştiremiyorsunuz. hani bu kibarlığı bir uzaylıya yapsan anlarım, ancak gelip yine seninle aynı şeyleri yaşayan insandan neyi saklıyorsun. ben bilmiyor muyum sıçarken borazan gibi osurduğunu. yarrağa "penis" denildiğinde şekli mi değişiyor? bunları da yapmayalım yani. ben şahsen özel hayatımda belirli bir samimiyeti yakaladığım herkesle bu tip objeyi direk anlatan kelimeleri seçiyorum. penis falan benim anlatmak istediğim objeyi tanımlamaya yetmiyor ne yazık ki. yarrak kelimesi budaklı meşe odunuysa, penis gül dalı sanki. aynı tadı vermiyor.

özetle, kadın bir adama sadece yarrağı için yaklaşmaz. ama nedenlerden biri kesinlikle yarraktır. belirtmeliyim ki nedenlerin en masumu da yarraktır.
    (bkz: modern dünyada hayvan olduğunu unutan insan)
    (bkz: ilk buluşmada ben çok zenginim diyen erkek/@limon kimyon zorro)
  • dişi kişinin er kişiye yaklaşma sebepleri 1-15 yaşları arasında babasına benzeme ihtimali ve şefkat ihtiyacı, 15-25 yaşları arasında insana benzeme ihtimali ve sevgi ihtiyacı, 25-45 yaşları arasında bir erkeğe benzeme ihtimali ve seks ihtiyacı, 45-65 yaşları arasında bir psikoloğa benzeme ihtimali ve sohbet etme ihtiyacı, 65-85 yaşları arasında bir bakıcıya benzeme ihtimali ve kemiklerinin kırılmasını önleme ihtiyacı şeklinde sıralanabilir.

diknot: bu entry'de yazılanların hiçbiri doğru değildir. içeriği küçükler için sakıncalı olabilir.
  • meyve vermek içindir. *
  • erkeğin uzaklaşmasıdır.
  • 4 yaşında: saçını çekmek için gidiyordur..

ilkokulda: okuma fişlerine ataş almak için yanına gidiyordur..

ortaokulda: bin çeşit dalga geçip, gıcıklık edip uyuz ettiği için kafa göz girişmeye gidiyordur..

lisede: laf sokmak* için gidiyordur..

üniversitede: tanıdık bi yüz olarak gördüğü için gidiyordur.. sevdiği adamsa sevsin diye gidiyordur..

işte: imzalanacak evrakları imzalasın diye gidiyordur.. sevdiği adamsa sevmek için gidiyordur..
  • sevilmek istemesi. belli ki potansiyel görmüş.
  • yer cekimi olabilir.

dusuyor lan kadin tutun biriniz!
  • baktığında erkeği `$` şeklinde görmesi olabilir.
  • boşluktandır. genellikle hüsranla sonuçlanır.
  • kendi egosunu tatmin edesi gelmiştir.
hesabın var mı? giriş yap