• saçını üç numara kestirdiği halde güzelse, o kadın güzeldir arkadaşım. su götürmez bir gerçek bu.
  • soyle bi bakin. guzel mi? guzelse guzeldir. bu kiyagimi da unutmayin.
  • fiziğine değinmek bile istemiyorum. beğenip beğenmemek istemiyorum bile. fakat iyi biri ise, sıcak bir gülümsemesi ve kibar bir ses tonu varsa benim için güzeldir. * mühim olan pratik zeka ve sadakat olmalı. fiziksel güzelliği boşverin bee.
  • bir kadının güzel olup olmadığını anlamak için öğrenmemiz gereken detaylardır; bunları öğrenmeden anlayamayız çünkü.

bir de şu var:

(bkz: bir kadının uzun boylu olduğunu gösteren detaylar)

kapıdan geçerken dikkatlice bakın, başının tepe noktasıyla kapının üst kısmı arasındaki mesafe ne kadar kısaysa kadın o kadar uzundur.

akıl, fikir lütfen.
  • içi parlayan gözleri ve sevimli gülüşüdür.
  • ince ayak bilekleri.
  • doğallığı, nazikliği, ince ses tonu ve bakımlı olması. bunları sağlayan ve çirkin olan kız görmedim.
  • boynu ve tenidir.
  • size baktığında gozlerin "ışıl"dıyorsa tüm detaylar bütün olur.
  • yüz güzelliği ise: saçını tepeden topladığında güzel ise bu kadın net güzeldir.
    vucüt güzelliği ise: dar paça pantolon, bol kesim pantolon, dökümlü bluz ve body hepsi aynı anda yakışabiliyorsa bu kadın net güzeldir.
    iç güzelliği: şefkatli ise, dedikodudan nefret ediyosa, kindar değilse bu kadın net güzeldir.

güzelliği nerede aradığınıza bağlı, esmer sarışın vs tanımlamaya girmeye gerek yok, onlar kişisel sevk, ama saçı tepeden toplamak çok acayip bir belirleyicidir.
hesabın var mı? giriş yap