• tezgahın üstünde gezinmesi
    tüylerini temizlemeye üşenmes
    yemeğinize her fırsatta salça olması
  • kum kabında iki saat eşinip güzelce pozisyon alıp gözleri duvara dikip tam konsantre bir şekilde kabın dışına sıçması.

akabinde - sanki başkası sıçmış gibi- boka baktıktan sonra deparla olay yerinden uzaklaşması.
  • yürürken hızla bacaklarınızın arasından geçmesi
  • iyi ya da kötü kedi yoktur. (şerafettin hariç) kaitesiz insan vardır.
  • bana kızıp eve sıçmasıdır evet gider evin orta yerine gözümün içine baka baka yapar. yine de olsun canını yidiğim temizlerim ben
  • ne zaman mutfağa yönelinse 'birisi mutfağa yöneldi kesin bana mama verecek' diye düşünerek (yani öyle düşünüyor olduğunu zannediyorum. 'sonunda aklınıza geldik mnkym vereceğiniz üç kuruş mama' diye düşünüyor ise çok üzülürüm. çünkü yanında hiç küfür etmiyoruz.) nerede olursa olsun bizden önce mutfağa ulaşması. tabii ki sana mama vermek için giriyoruz mutfağa yoksa mutfakta başka napılır? evde mutfak yoktu, sana mama vermek için yaptırdık. pezevenk.
  • elde poşetle gelindiğinde mama verecek sanıp sırnaşması
  • evdeki otuz kiloluk alman çoban köpeğine ciddi ciddi saldırması. köpeğimizin onu çok sevip 1.5 yıldır bu davranışına ses çıkarmamasına rağmen artık karşılık vermeye başlaması ve kedi ona saldırdığı için ayrı odalarda tutmamız gerekmesi. bence yeterince kalitesiz bir detay. böyle kedi mi olur azizim?
  • denyolar her şeyi ölçtü, sıra kediye geldi !

bi bitmediniz!
hesabın var mı? giriş yap