• sözlükte erkek olduğunu bildiği bir yazarla tartışırken "bamya", "minik pipişli" diye söze başlaması.

bu tarza meyleden veya bu tarzı alkışlayan varoş kültürü ne yazık ki halen geçer akçe. işin kötüsü bu kezban yaklaşımları sergileyen/destekleyen feminikler ve meriçler iyi bir şey yaptıklarını zannediyorlar.

entelektüel görünmeye çalışan, iki lafı bir araya zar zor getirebilen kezbanların bu sığlığı feminiklerden ve meriçlerden bolca alkış alıyor, nickaltına acınası methiyeler düzülüyor. meşhur olmadan ve foyası ortaya çıkmadan önce nihal bengisu karaca'ya da az methiye düzülmezdi, ona benzetiyorum bu saçmalıkları.

"ne laf oturttum ki bu kadar beğenildim" diye düşünen zavallı kezban yazar da egosunu tatmin ediyor. cehaletin ve ahlaksızlığın övülmesi bir gün gelip de artık kabul görmediğinde bu entry'lerini silmezler umarım.

edit: silen var, silmeyen var. entel görünümlü kezbanlar sıralı listesini amme hizmeti olarak sunuyorum:

yalnizliktan devren kiralik- entry'sini silmiş.
    "minik pipişli" diye söze başlamıştı.

dipdip - #64438261
    "türk erkeği başlığı altında, kadınlara yüklenecek kadar çıldıran küçük penislilerdir."
hesabın var mı? giriş yap