• paket alım yaptığınızda önünüzdeki müşterinin paketinin içine telefonla sipariş için koyduğu magnetten sizinkine koymaması. yani demek istiyor ki: 'sen öyle cimri bir adama benziyorsun ki, sırf bahşiş bırakmamak için çıkmış evinden buraya gelmişsin zaten. neden ben sana bir magnet harcayayım. hadi verdim, sen de zorda kaldın aradın. sen bahşiş vermezsin ki, geldiğim yola yazık olacak.' bir insanın ruhu daha fazla ezilemez.
  • çalıştırdığım pideci bana küfür ederek saldırdı. benim için bu eylem.
  • çok güzel orta gelmiş lan yapmazsam olmaz;

(bkz: kır pidesi)
  • para üstünü, fırın küreğiyle uzatması bunlardan biridir.
  • fırınından çıkardığı fire damage enchanced two handed kürek'i ile yapacağı bir hareket olması muhtemeldir.
  • ---ext12eme mod on---

küreğini okşadığınız pidecinin ne yapıyorsun şapşi diye diye küreği kafaya indirmesi

---ext12eme mod of---

ulan 15 saniye filan sürdü o moda girip çıkmam, işkence gibiydi yemin ederim.
  • pide yaptığı alana (şu unla, hamuru yoğurduğu, fırına vermeden önce pideyi hazırladığı yer) ayakkabılarıyla çıkıp tepede bulunan radyoyu değiştirmesi. ben o ana tanıklık ettikten sonra pideyi olduğu gibi bırakmıştım, arkadaşım nasıl açsa hiçbir şey olmamış gibi devam etmişti yemeğine.
  • uzaktan "masa 8'in pidesiiii, götürüver çocuğum" sesini duyduktan sonra heyecan yapmanıza müteakip siz çatalı bıçağı hazırlarken göt oğlanı pidecinin sizin masanıza oturması, gözünüzün içine bakarak kolayı 'çotakasss' sesiyle açıp pidenizi afiyetle yemesi olabilir.

siz pidem gelecek diye hala beklerken sipariş fişinizde '1 kıymalı, 1 kola' yazması işin en üzücü kısmıdır.

oha!
  • pidenin üstüne yumurta kırması da bu hareketlerdendir.
  • apartmanın adını yanlış anlaması üzerine adresi bulamaması.

+nirvan mı?
    -n-i-r-v-a-n-a
    +tamam abla, 10 dkya getirir çocuk.

20 dk sonra;

- abi gelmedi bizim pide?
    + apartmanı bulamadık biz. arıyo çocuk.
    - laaan
hesabın var mı? giriş yap