şükela:  tümü | bugün
  • bir keresinde kızın tekine oturması için yer verdim otobüste. başımda dikiliyordu centilmen yanım tuttu kalktım buyrun siz oturun dedim kızda tık yok. teşekkür etmesini geçtim, etmese de olur ama ''yok'' de bari hırrım! ben ayaktayım kız ayakta öyle mal gibi duruyoruz kızın nutku tutuldu kelime etmiyor. buyrun dedim tekrar çıt yok. kafamı çevirdim herkes bize bakıyor, '' ne var mına koyim bişey mi yaptık'' diye bağırmak geldi içimden. o an kendimi harbiden bi suç işlemiş gibi hissettim. bırak tacizi kızın suratına bile bakmamıştım lan ayağa kalkana kadar. sonra kız birden arkasına döndü oflaya puflaya, vay dedim senin babanın kemiğini... geçtim oturdum geri yerime karşıdaki teyze cinsi sapıkmışım gibi bakışlarını dikti üzerime. yol boyunca meğer ben ne pis bir herifmişim diye düşündüm. o gün bu gündür bir daha yer vereni ziksinler, bu ülkede öküzlük para ediyor kardeşim, hanzo olacaksın bildiğin sığır olacaksın ki kıymetin bilinsin.

bir keresinde de kızın teki ''ya çantam çok ağır, rica etsem sen taşır mısın'' demişti. kız ayaktaydı, ben oturuyordum. olur dedim aldım çantayı. yer vermedim ama ne verecem amk. sonra inerken çantasını alıp teşekkür ettikten sonra kucağıma telefon numarasını yazdığı kağıdı bırakmıştı. ama benim yavuklum vardı o zamanlar hemen arkamda oturan çocuğa '' az önce önümüzde duran kız bunu sana vermemi istedi, ara hemen aga'' deyip vermiştim. sevinmişti la çocuk götü tavana vurdu mutluluktan. ''çocuklarınıza benim adımı verirsiniz artık ehemehe'' demiştim, mal mal bakmıştı öyle suratıma.

neyse işte bu ülkede birine nezaket gösterirsen ya asılıyorsundur, ya da cinsi sapıksındır. kimse de sağolsun nazik adammış demez. o an öyle dese bile arkandan edeceği laf ''kesin bana yavşadı ama yüz vermedim aslında tatlı da çocuktu yhaa :s .s) olur, emin ol bak. biz ülkece öküzüz arkadaş neyimize bizim nezaket. hepimizde cinsi sapığız.

''bütün erkekler aynı yhaaa .s'' he kodumu salağı he hepsi aynı.
  • hepimiz (bunu kizlar kadinlar da yapmakta) bugun tanimadigimiz bi kadina 3 saniyeden fazla baktik. budur.
    malesef batida bu olay ayip iken bizde kesismek.
  • muhtemelen herkesin bir arkadaşım ekolünden yararlanacağı veya kahramanlık hikayelerini anlatacağı itiraflardır.
  • bir arkadaşım bugün karda sırılsıklam olmuş bir kadını "böeh böeh, çok ıslahsın yeavrum" diyerek taciz etti.

ben hemen orada olaya dahil oldum ve arkadaşımın çenesine sağ yumruğumu gömdüm.

"boah boah, sisi kurdardım hanfendi" dedim.
  • kadin kisminin hafta sonu gunesli havada erkegini avm goturerek ,ihtiyaci olan 345. cift ayakkabiyi alma telasinda , o magaza koltuklarina ,elinde posetler ile bekletmek suretiyle eziyet ettigi erkeklere , o tuvalet onlerinde 30 kisilik iseme kuyruguna girdigin de , cep telefonuna bakarak 23 dakika 34 saniye beklettiginiz yurdum gariban erkegine yapilan tacizden daha kotu bir taciz raporum yok. eger bir gun zorla maca goturur veya asansorde birine degdirir veya facebook`tan hallenirim o zaman soz bu basliga yazacagim.
  • 4 yaşında oya ablanın göğüslerini sıkmıştım, 5 yaşında funda abla uyurken onu seyredip yanağını okşamıştım. şimdi düşünüyorum da hakikaten güzel kadınlardı.
  • itirafmidır bilemem fakat dun gece yaşadım bu mevzuyu; özgecan kardeşle ilgili haberler hanımın canını çok sıkmış olacak ki " sarıl bana, korkuyorum." dedi. 3 dakika sarilabildim. sonra başladım ora bura mıncıklamaya..... bir an " ne yapıyorum?" dedim kendi kendime. farkettim ki taciz ediyorum. o benden sadece sarilmami istedi.....