• kadının konuşmasını sesini kıs dinle, sanırsın hayatın anlamını çözmüş, üçüncü gözünü açmış eureka! diye bağırıyor.

bir sakin ol yahu, bahsettiğiniz mevzular insanların özel hayatları, aldatmaları, evlerine icra gelmesi, kovulması...
    insan ciddi anlamda düşünse ne halt ettiğini utanır konuşmaya.

bunun dışında oldukça arabesk bir tarzı var evet
  • (bkz: mistress)
  • bu kızı birileri aldı getirdi başımıza ünlenmeye çalışan ünlümsü gibi oturttu. nerden çıktığı da belli değil gerçekten küt diye birden çıkıverdi. neymiş şenol ipek'in eski eşiymiş. kim ne yapsın şenol ipek'in eski eşini arkası sağlam demek ki.

ikinci olarak yorum yaptığı konularda kendi fikrini v.s. beyan ediyor ama gerçekten boş konuşuyor. bunu da bayaa bir çok kez dinleyerek teyit ettim. ama hitap gücü yüksek olduğu için doğruymuş haklıymış gibi bir yanılsama yapıyor bizim halkta. aslında konuşmalarının içeriği çok boş. kendi kendine ukalalık yapmakta ve atarlanmakta üstüne yok malesef. çok çirkefçe bir yaklaşımı var. geçen gün bir programında ben kamu yönetimi okudum. siyasal bilgimde hukuk bilgimde iyidir gibi bir şeyler söyledi. sonra da hukukla ilgili bir kaç beyanda bulundu ama güzelim senin o dediklerini normal bir vatandaş zaten biliyor. ekstra bir bilgin yokmuş demek ki:)
    işin özetinde böyle insanları televizyona çıkararak gerçekten toplumun kültür seviyesini v.s. bozuyorsunuz. çünkü bu tip zerafetten, kültürden, görgüden yoksun insanları örnek alanlar oluyor malesef. çok yazık.
    kısacası böyle insanların bir an önce televizyon tarihinden silinmesi dileğiyle...
  • kendisinin neyi nasıl yaptığını bilmiyorum ve ilgilenmiyorum. ama az önce kendisini aratınca naomi woods a çok benzediğini düşündüm.

kendisi benim nazarımda turkish (bkz: naomi woods) dur.
  • hayatımda gördüğüm eşsiz iticilikte insanlardan bir tanesi. harbi kız, dobra, atarlı halleri dayanılmaz. magazin yorumlamasından ziyade insanları suçlayan konuşmaları haddini aşar cinsten.
  • şımarık, itici,herşeyi ben biliyorum ayakları , eşsiz çirkinlikteki konuşması ile ece erken’in yanında bulunan magazin programı sunucusu.
  • acun ılıcalı, merve büyüksaraç'a açtığı 490 bin tl'lik davadan sadece sms sebebiyle 25 bin tl. kazandığı halde acun ılıcalı'nın davayı bütünüyle kazanamadığını kabul etmeyen, acun ılıcalı bir gün kendisine iş verir diye kayıran sunucu. ece erken de aynı şekilde. merve büyüksaraç'ın iftira attığını söylüyorlar. acun' u kayırmaktan vazgeçmediler.
  • müge ve gülşen denen yaşlı cadılardan sıkıldığım için böyle şirret bir magazinciye ihtiyacım vardı. kadın inanılmaz dobra ve ağzına ne gelirse direkt söylüyor kendisine hayranım bu aralar bir de üstüne adanalı olduğunu öğrendim kssksks

yalnız ece erken denen ukalayı bir türlü sevemediğim için yanına hiç yakıştıramıyorum. keşke daha dişli birisi olsaydı. ayrıca sürekli demet akalına sallaması da inanılmaz hoşuma gidiyor lol
  • hani sultanbeyli, sarıgazi kuaförlerinde falan görebileceğiniz aşırı makyajlı kolları façalı harbici takılan 'delikanlıyız anadın mıı' ablaları olur.. kelimelere basa basa konuşurlar, atarlı giderlidirler, aşkın en hasını onlar yaşar ebru gündeş, yıldız tilbe şarkılarıyla tribe girerler..

öyle bir kadın ki, demet akalın yanında arzum onan kalıyor yani.
  • demindendir, yazıp yazıp siliyorum, ailesinden birileri okuyordur, yazdıklarımı görmesinler diye. ne desem az kalır bu kadın için ama diyeceğim şu ki; başkalarını böyle eleştirirken, kendi öpüşmeli fotoları çıkınca nasıl olduğunu, hissettiğini unutmasın, para için böyle konuşması çok kötü ayıp ayıp onun yerine ben utanıyorum.
hesabın var mı? giriş yap