• turkish john wick'ler.
  • sevdiğim hayvan benim için ne ifade ediyorsa öldüren kişinin de hayatında değer verdiği bir şey bulup zarar veririm. hissettirdiğini hissetmesini sağlamak için ne gerekiyorsa yaparım.
  • öldürürüm şahsı
  • aile evinde bakılan evcil kedim bazen apartmanda gezmeyi ve ayakkabıları koklamayı seviyor. ev kapısı da açık olduğundan gezinip kendi geliyordu. ancak son yıllarda her canlıya karşı artan şiddet durumu bizi ürküttüğünden biz de apartmanda onunla birlikte geziyoruz. birisi kafasina terlikle vurursa, apartman boşluğuna iterse, döverse, tekmelerse, zehirlerse vs. diye diye deli gibi bir şey yaptık kendimizi.

böyle bir şey başıma gelirse atlatamam ve çok büyük bir vicdan azabından ölürdüm.

dilerim kimse yaşamaz. nitekim etraf potansiyel katil dolu artık.

edit: otomatik düzeltme ile yanlış yazılan kelime değişimi.
  • bu sorunsal küfürsüz yaşama hakkımı elimden alıyor.

şu an hayal ettim, o insanın canını yakmak hayatımın tek motivasyonu olurdu.
    önümde işkenceyle ölse gözümü kırpmadan izleyebilirdim.
    13 yaşında benim kedim. ömrümün yarısından biraz azını geçirmişim.
    13 yıldır ayakucumda uyumuş, derdimi dinlemiş, eve gelince beni karşılamış.
    gençliğim, öğrenciliğim, ilk işe girişim, hayallerim, umutlarım, kalp kırıklıklarım hepsine şahit olmuş.

onu öldüren bir canlının gözümde zerre değeri olmaz.
  • hapse girerim

edit: düzeltme
  • çevremde bir tanıdığımın golden cinsi köpeği
    veterinerin girmesi gereken ameliyata , asistanını sokması sonucu ve asistanının da yaptığı hata sonucu öldü.

mahkemeye verdiler veterineri , mahkeme bir kaç duruşma uzadı ve en son hakim köpeğin sahibi tanıdığıma
    ''bu ülkede her gün insanlar ölüyor , sen bir köpeğin peşine düşmüşsün'' dedi.

bu ülkede okumuş adam dediğin hakim bile bunu söylüyor , o köpeğin ailenin bir ferdi , bir evladı , kardeşi olduğunu düşünemiyorsa , hayvanların başına gelen acı olaylara da şaşırmak fazla iyimserlik oluyor.

insanların hayvan dediği canlılar , başkaları için eş-dost-kardeş-dediğim gibi aile bireyi oluyor.
    ve birisi sizin ailenizden birisini öldürürse ne yapabilirsiniz ?
    sizde karşılık olarak onu öldürebilir ,
    mahkemeye verebilir veya hiçbir şey yapmadan oturur ağlarsınız.
    kişinin karakteri ile alakalı durum.
  • o kişiyi çıktığı yere sokarım.
  • boş metrobüs'te ayakta gider.
  • önce sesimi çıkarmam. sessizce yasımı tutarım. sonra karaköy’e giderim. aşağıdaki listeyi temin ederim.

testere.
    yeteri kadar muşamba
    10 adet su geçirmez koli bandı.
    1 adet kimyasal ile tepkimeye girmeyen büyük boy varil.
    eter.
    pamuk.
    su geçirmez, kendinen ayakkabılı tulum.

evime gelirim. masayı salonun ortasına çekerim.
    açıkta kalan her yeri muşamba ile kaplarım. sadece giriş için açıklık bırakırım.

canımı ciğerimi öldüren caniyi bulurum. fırsatını kollar eter ile bayıltırım. hayvan sevdalısı eczacı arkadaşımdan aldığım uyuşturucu iğneyi enjekte ederim. arabanın bagajına koyar. gece karanlığında
    eve getiririm. masanın üstüne yatırır. öldürdüğü canımın fotoğraflarını kafasının üstünde görebileceği yere asarım. ağzını 5 kat bantlar. ellerinin, kollarının, kafasının, ayaklarının hareket etmeyeceği bir şekilde masaya sabitlerim. uyanmasını beklerim. uyanınca başlarım. ucunu körelttiğim testere ile uzuvlarını keserim. paramparça olunca varile doldururum. asitle bedenin erimesini sağlarım. 1 kaç gün yavaş yavaş klozetten boşaltırım. mevcut tüm suç aletlerini gerekli kimyasal ile temizlerim.

bu caninin bir daha kimseye zarar veremeyeceğine emin bir şekilde hayatıma devam ederim.
hesabın var mı? giriş yap