ianism

  • 4933
  • 13
  • 2
  • 2
  • dün

rte'nin tuvaletini normal yollardan yapamaması

şu fethullahçıların yazdıklarını okudukça, bütün akp nefretimi bir anlığına unutup, bu cemaat denen oluşum ve onun müritleri ne tehlikeli, ne vicdansız, ne haysiyetsiz, ne pislik, ne utanmaz, ne kadar insanlıktan nasibini almamış adamlardır diye hayret ediyorum.

yıllardır hukuk alanında, güvenlik alanında, istihbarat alanında, eğitim alanında, siyaset alanında yaptıkları bütün pislikler, yedikleri bütün haltlar, harcadıkları bütün hayatlar o kadar yerine oturuyor ki kafamda.

hrant dink cinayetini nasıl örgütledikleri, ağır hasta türkan saylan'ın evine sabahın köründe nasıl daldıkları, hasta ilhan selçuk'u sabahın köründe nasıl evinden aldıkları, ahmet şık'ı nasıl içeri attıkları, bütün sınavların sorularını çalıp kendi itlerine nasıl dağıttıkları, sokağın ortasında polislerine alevi gençlerini nasıl öldürttükleri, bütün kurumları nasıl birer birer el geçirdikleri, hakim olup masum insanlara karşı kalemlerini kırdıkları, savcı olup masum insanların hayatlarını kaydırdıkları, istihbaratçı olup herkesin, hepimizin telefonlarını nasıl dinledikleri, milletvekillerinin, bakanların karılarının, kızlarının özel görüntülerini kaydedip kaydedip arşivledikleri, say say bitmiyor ve bu itlerin yediği hiçbir bok beni artık şaşırtmıyor.

rte'den de, akp'den de bir gün kurtulacağız. hatta umuyorum çok yakında kurtulacağız. ama iyi ki şu iktidar-cemaat kavgası patladı. iyi ki şu haysiyetsiz örgüt bütün hatlarıyla ortaya döküldü. daha kimbilir kimlerin kanına girecek, hayatlarını söndüreceklerdi. bu kadar tehlikeli, bu kadar kafayı yemiş bir tarikat daha zor görülür. hele bu kadar güçlüsü ve örgütlüsü mümkün değil.

devamını okuyayım »
29.01.2015 21:27