ianism

  • 4617
  • 5
  • 1
  • 0
  • dün

14 ağustos 2015 fenerbahçe eskişehirspor maçı

as takımın yarısı sakat ya da cezalı ama canavar gibi top oynuyoruz. daha oturmamış takım belli ama iki harekette işi bitirdik. devre arası kısa kısa yazalım, sonra uzun uzun anlatırız.

bu sistemde diego olmaz diye bir şey yok, orta ikilinin oyun kurucu özelliği yok, oyunu kanatlardan kuracağız ve nani ile diego bu iş için biçilmiş kaftan. ama esas, yarın meireles'in yerine ozan tufan gibi hem basan, hem top yapan bir adam geldiğinde tam 4-4-2 takımı olacağız.

souza'yı inanılmaz beğendim. çok şaşkınım. bonservisi konusunda çok tereddütteydim ama harika bir defansif orta saha. ben bu kadar temiz top kazanan, güzel pozisyon alan defansif orta saha az gördüm. ne meireles gibi ısırıyor, kayıyor, ne de mehmet gibi boşluklara koşturup, örümcek gibi kapatıyor. farklı bir tarzı var. pozisyonunu alıyor ve tertemiz çekiyor topu, net bir şekilde, faulsüz.

bu takıma daha caner, gökhan, van persie, kjaer, ozan ve belki de alper ve volkan şen girecek unutmayın. bu takımın yarısı. ba fena değildi ama bir pozisyonda yakıyordu. düşündüğümüz kadar kötü değil ama iyi de değil işte, neyse.

sow biraz küskün. etkilenmiş. yedek kalacağını düşünüyor. ama taraftar onu seviyor, sen yaz golleri, bu takımda her daim yerin var.

şener iyi, aktif ama "kaynağını bilemediğimiz anlamsız özgüven" var kendisinde. şansını iyi kullansın.

fernandao bu ligin amına koyar, net.

son not: aktroller'den bile daha kımıl zararlısı bir oluşum olan galatasaraylı orospu çocuğu trolller mesaiye erken başlamış. kudursunlar izledikçe, bunlara laf yetiştirmeye değmez.

devamını okuyayım »
14.08.2015 23:00