netcanavari

  • 2003
  • 91
  • 18
  • 3
  • bugün

erasmus'a gidip 15 ülke gezen türk kızı

(bkz: erasmus’a gidip 20 ülke gezen türk kızı)ndan 5 ülke daha az gezmiş ama hürriyet’e haber olmuş. gezdiğin gördüğün senin olsun arkadaş ama sen gezmemişsin, adeta nasıl instagram’da gezen kız pozu veririm pozlarına çalışmışsın belli.

instagram hesabı

şu sözler beni benden almıştır. “dünya tam anlamıyla harikalar diyarı… sizin bu sahnede yer edinmeniz ve hayallerinizi gerçekleştirmeniz gerekiyor. gezmenin yaşı yok, önemli olan risk alabilmek. cesur olun”

hemen nasıl instagram traveller olursunuz tarifini veriyorum;

tamam cesur oluyorum ve işi bırakıp rezil bir şekilde dünya turuna başlıyorum , sonra colombia marka paltomla bir dağa tırmanıp poz veriyorum. bir de buda heykelinin önünde uzaktan sırtım dönük elimde rehberle de poz verdim mi en iyi gezgin benim.bir de afrika da futbol oynayan çocukların arasına dalıp arkadan arkadaş fotoğrafımı çekip instagram’a koydurdum mu ilk sırada hürriyet’e çıkarım.

not: ilginçtir ki gezmesine hiç bir derdim yok ama hürriyete haber olması beni benden alandır. ha bu arada kızı savunmak için bana geçirenler var, arkadaş kızın resmen instagram followerı artmış bırak eleştirmeyi teşekkür edilecek yazarım. neyse iyi etmiş ama bana haber olarak yansıtılacak bir durum gibi gelmedi.bende bunu dile getirdim.

devamını okuyayım »
12.11.2017 14:52