oylum

  • azimli
  • kofti anarşist (185)
  • 15538
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

ünal aysal

kendisiyle sidik yarıştırabileceğine inanan bir tane adam olsaydı yabancı sınırı için gelir destek verirdi ünal aysala. ama yok. aziz yıldırım, fikret orman filan adamdan nasıl korktularsa oh oh oh yabancı 5e düşüyo 3e düşüyo diye göbek atıyor.

umarım fenerbahçenin başına sadettin saran gibi biri gelir. o zaman galatasaray-fenerbahçe rekabeti yükselir. bu işten de gs ve fb nemalanır. azcık akıl olsaydı bizimkilerde. adamlar halen azizi yalasın. fikret ormanla zeki önder özene tapsınlar filan.

ünal aysal geldi ve büyük kulüp nasıl olunur gösterdi. birileri de çıkıyor dany transferi mantıklı aslında çünkü bedava diye açıklamalar yapıyor. güler misin ağlar mısın. beşiktaş yönetiminden zaten umudum yok. eski çağ kafasıyla takılıyorlar. buna taraftarlarının net tavır koymaması da ayrı skandal. neyse. fenerbahçe ise malum doğal rakip ve gsnin tek derbisi. bu maçların daha iyi kullanılması için içerde racon kesen aziz yıldırım gibi adamlar yerine sadettin saran gibi herifler gelmeli. win win. bunu kimsenin anlayamıyor olması mallıktır yahu. bugün hanginiz açıp da belçika ligi izliyorsunuz. olympiakosun şampiyonluk sayısı pananın 2 katı. olyi kim sikliyor. az açın lan gözünüzü. ne şampiyonluk, ne 4. yıldız, alayı fos. bugün celtic ne halde açın bakın. 100. kez şampiyon olsalar kim sikler amk.

galatasaray ve fenerbahçe üst klasman dediğimiz başat takımları zorlayabilecek potansiyele sahip takımların başında geliyor. başaltıların en başında olabilirler. ünal aysalı keşke biraz anlasanız. o zaman her şey daha iyi olur. kendi çöplüğündeki horoz olmaktan sıkılmadınız mı amk. türkiyedeki spor organizasyonlarının yüzde 80inine yakınını bu 2 camia oluşturuyor ama birbirleriyle dalaşmaktan bu gerçeği göremez noktaya geliyorlar. az mal olmasanız şu an gelirleriniz 2 katı fazlaydı. ama yok didişmeye devam. o arada da bi takım mütemadiyen bjk acaba şampiyon olur muyum bunlar kapışırken diye düşünüyor. türk futbolunun geldiği en rezil nokta. yabancı sınırını kaldırmayın da melo yerine selçuk şahini mehmet topuzu izleyelim amk. adam çıkmış seneye 5 artı 3 olcak, gs oyuncularını bırakmak zorunda kalacak diyo. aynştayn amk. ee sen napacan arda turan mı yetiştircen. tugay mı yetiştircen. söyle de bilelim. senin suat dediğin tugay dediğin adamlar ufacık yaşlarda şampiyonlar ligi oynuyordu amk. 90larda. şu an 2014teyiz ve şampiyonlar ligi oynayan türk oyunculara bak bakalım. allah aşkına bak. hep siz haklısınız.

adam türkiyeye sneijderi getirmiş. sen de seneye ooo yabancı sayısı 5e düşüyo süper yoo diye kanallarda fink at. zeki öndere tapan adamlara lafım. peygamberini geçtim aysalın kulu bile olamaz kendisi. düşünce farkı denen şey çok başka boyutta be arkadaş.

devamını okuyayım »
03.02.2014 01:06