patlicangil

  • 3688
  • 0
  • 0
  • 0
  • 4 yıl önce

ekşi sözlük

sik gibi bir yer oldu iyice...

kendi kendime "sinirlenme b." deyip duruyorum ama olmuyor işte... dün bir entry yazdım, bugün mesaj yağıyor. entry şu: (bkz: #39834972)

yahu siz ne biçim adamlarsınız? nasıl tatminsiz bir toplumsunuz? kafanız sikinizden başka yere çalışmıyor mu? şurda bir entry yazmışım gelen mesajlara bak. biri bacağımı okşamak istiyormuş, diğeri sanki babam da hesap soruyor niye yedek çorap taşımıyormuşum diye, bir de hayret edenler varmış. bir başkası orospu olduğuma kanaat getiriyor, bir diğeri tanışma teklif ediyor. ne siktiriboktan beyinleriniz var lan sizin?! nasıl açsın ki "kurumsal çorap" tanımım sende jartiyer etkisi yapıyor? nasıl bir embesilsin ki "caps yolla" diye mesaj atabiliyorsun? lan troll olmanın da bir adabı var, bunun için de zeka gerekiyor, 35 altı iq seviyenle ne trollüğü yapmaya çalışıyorsun? nedir derdin? bu kadar mı ilgi görmedin, sevgi görmedin sağından solundan da ilgi çekmek için götünü yırtıyorsun?

bak beyinsiz, biz kadınlar bu çorapları günlük hayatımızda, işe gelirken filan giyiyoruz. biliyorum hemen gözünde arkadan çizgili şeffaf çoraplı jartiyer canlanıyor ama bildiğin basit çorap işte... hani şu sadece 3. dünya ülkelerinde seks objesi olarak algılananlardan. o çorabın bilekten kalçaya kadar kaçık olması seksi bir görüntü değil bildiğin rezil bir görüntü oluşturuyor. hani şu senin işe giderken giydiğin ortadan ütülü rahatsız kumaş pantolon var ya, düşün ki götündeki dikiş patlamış, kıçın açık geziyorsun. senin yırtık pantolonundan görülen donun ne kadar seksiyse benim kaçan çorabımdan görünen bacağım da o kadar seksi... beyinsiz!

valla durduk yere adamı sinirlendiriyorsunuz... sonra neden bu ülkede kadının adı yok, neden tecavüz oranı bu kadar yüksek.. sizin gibi her boku ama, sike yoran beyinsizler yüzünden böyle işte. beyninizi biraz da sikiniz dışında bir şeye yorun!

devamını okuyayım »
22.01.2014 15:05