patlicangil

  • 3688
  • 0
  • 0
  • 0
  • 4 yıl önce

kız-erkek öğrenci aynı evde kalamaz

artık rte söylemlerini duymamaya/dinlememeye çalışıyorum. sırf bu yüzden ana haber bülteni izlemiyorum. ya da gazete okumuyorum. twitter'a bile bakmaz oldum. benim sinirlerim dayanmıyor artık kendisinin hergün saçmalaması, abuk sabuk laflar söylemesi.

bak işte denk geldim yine bir söyleme, sinirlerim bozuldu. burda sinirimi bozan şey "kız erkek öğrenci aynı evde kalamaz" lafı değil, buna "he" deyip geçebiliyorum. ama "vali'ye talimat verdim, denetleyecek" diyor ya, işte benim kayış orda kopuyor.

bunun bir adım sonrası "nikahsız kadın erkek aynı evde yaşamayaz" olacak. ben erkek arkadaşımla aynı evde yaşıyorum. ne olacak yani? aynı evde ikamet edip de soyadları farklı olanlara uyarı mı yollayacaklar? ya da ikamet taşımayı mı engelleyecekler. taşımayız biz de ikametimizi, ailemizin yanında gösteririz. sonraki adım ne? vali'nin adamları kapımızı çalıp kontrol mu edecek? diyelim etti, "bastı" bizi, ne olacak? cezası mı olacak bunun? fuhuş mu yapıyor olacağız? akabinde bekaret kontrolü de mi olacak? ne yani? denetim denilen ne?

evleneceğim varsa da evlenmiyorum ulan! inadına evlenmiyorum! zaten bu ülkede çocuk yetiştirilmez, sana inat da doğurmuyorum! vajinamın, cinsel hayatımın hesabını sana vermiyorum! çık artık yatak odamdan!

devamını okuyayım »
04.11.2013 11:45