tek kapakta sinirsiz konusma

  • azimli
  • hırçın golcü (294)
  • 1099
  • 33
  • 5
  • 1
  • bugün

beşiktaş

şöyle bi fikstüre baktım da;

önümüzdeki hafta erciyes'le oynayacağız, oraya yazdım 3 puan daha. ama, ondan sonrası zor bi hal alacak çünkü evimizde(!) sıkı maçlar oynayacağız, deplasmanda da evinde çok iyi olan takımlarla oynayacağız. ve bu süre zarfında uefa avrupa ligi maçlarımız da var.

erciyes maçından sonra evimizde fenerbahçe'yi konuk edip, 4 gün sonra da partizan'ı ağırlayacağız.
daha sonra bize yıllardır ters gelen ibb'nin update edilmiş hali başakşehir ile deplasmanda oynayacağız, bu maçı kestiremiyorum.
bir sonraki hafta yine sıkı ekiplerden kasımpaşa'yı konuk edeceğiz ama beşiktaş karşısında futbol oynayan takım olduğu zaman premier lig takımı gibi oynuyor, bu sene kasımpaşa maçlarımızdan korkmuyorum.
bi sonraki hafta asteras deplasmanına gidip ordan da karabük deplasmanına gideceğiz, işte buralarda biraz kara bulutlar görüyorum. çünkü 2 sert deplasmandan dönüp evimizde trabzon'u, daha sonra tottenham'ı ağırlayacağız.
buraya kadar öyle zor bir dönemdi ki, devam eden süreçte deplasmanda antep, içerde akhisar united ve deplasmanda torku deplasmanlarına 9 puan yazmak zorundayız. çünkü galatasaray'ı öyle çağırmak gerek. sonra gençler deplasmanına gidip ilk yarıyı bitiriyoruz.

ey ahali, biraz sakin olun.

biz beşiktaşız;

stad = sorun
hakem = sorun
kadro devamlılığı = sorun (sakatlıklar ve oğuzhan gibi çok kolay kart görüp cezalı duruma düşenler gibi)

o yüzden, gelin vazgeçin şu şampiyonluk havasından. ben de durup durup puan durumuna bakıyorum, ben de bi maçın özetini 4 kere izliyorum da; biz kırılgan takımız, sikerler oğlum hepimizi sikerler.

biz ne ilk yarı performansları gördük, çok yakın tarihte bu ligin ilk yarısını vestel manisa da ilk 2de bitirdi, antalyaspor da, gençlerbirliği de... üstelik bala göte de değil, dazır dazır top oynadılar müdürüm afedersin.

21. haftayı geçmeden konuşmak doğru değil.

sizi, işleri iyi gitmesine rağmen "işler nasıl?" sorusuna "allah'a şükür" gibi kapalı cevap verip büyüyü bozmayan esnaf duruşuna davet ediyorum.

devamını okuyayım »
20.10.2014 20:54