yuzuklerin beyefendisi

  • 8332
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

magnus carlsen

erkeklerin çok önemli bir kısmının dahil olduğu "güzel avradı görünce gevşeyip, cozuyarak sçıp sıvamadan müzdaripler kervanı"nın en yeni deha üyelerinden. bariz dehadır kendisi malum olduğu üzere: 13 yaşındayken kasparov'la yaptığı maç ortada; bunu yenememiş kasparov. o ayarda birinden bahsediyoruz.

neyse, konuya geri dönelim. ne dedim yukarda: magnus dedim, güzel karıyı görünce böyle bir acayipleşiyor dedim. bunun acımadığı meşhur polgar blitz'i var: orada dikkat edin, kollar patlıcan ya, polgar'ın suratına bakmadı bebe; böyle zklemeyen tavırlar falan, vs...: http://www.youtube.com/watch?v=somy9t8eaba

fakat 2009'da -artık masada ne tarz atmosfer ve konsantrasyon karıştırıcı kadın jammer'ı etkilere mazhar olduysa- yavrular yavrusu alexandra kosteniuk buna gömmüş resmen: http://www.youtube.com/watch?v=weyxktvyena&t=6m25s (alexandra da zamanında aldığı yenilgiye nasıl hırslanmış kimbilir; taşak geçmek için "super slow motion" falan koymuş videosuna sdlkfgsdfgf)

aslında belli böyle olacağı. şöyle ki, misal, bebenin bazı katalog çekim fotoğraflarına bakalım; normalde elemandaki tavırlar şu düzlemde seyrediyor:
http://www.thechessdrum.net/…agnus_carlsen(raw).jpg
http://graphics8.nytimes.com/…tarcarlsen1-popup.jpg
(amk sanki dersin kanye west bunun yancısının yancısı)
sonra, böyle ben acayip ciddiyim bakışları falan:
http://www.g-star.com/…magnus-carlsen_004/1600.jpeg
umut sarıkaya'nın karakatürlerindeki "skimde olmaz" ifadesi falan da gırla var bebede:
http://www.g-star.com/…magnus-carlsen_005/1600.jpeg

gelgelelim, mesela bunun yanına liv tyler gelince bir acayip olmuş o ciddiyet timsali skimde olmaz bakışlı gladyatör sdlfgsdlfgf:
http://img2.timeinc.net/…0927/liv-tyler-300x400.jpg
http://www.mtv.com/…shion_week_091510/gstar_liv.jpg
http://gfx.dagbladet.no/…349170/jpg/active/960x.jpg

netice-i kelam: görüldüğü üzere, erkeğin zeka seviyesi ne olursa olsun, karşısındaki güzel avrat genelde tehlikeli bir şey. bak eleman karpov'u madara ediyor veletken, polgar'ı zkine takmıyor; lakin karşısına taş gibi rusu çıkarınca böyle bir afallıyor bir gömçüyor.

bilim buna bir çare bulmalı.

devamını okuyayım »
26.11.2011 01:57