• sesi güzel, şarkı söylerken yaptığı jest ve mimikleri aşırı yapmacık ve itici olan; çok popüler olmadığından, popüler olmayanı abartmayı seven kitle tarafından abartılan vasat sanatçımız.
  • dinlenesi 3-5 yerli sanatçıdan birisi. sesi de mükemmel.
  • danla biliç takip edip, survivor izleyen kitlenin dahi tanıyabileceği kadar ünlü olduğunu öğrendiğimiz sanatçıdır.
  • aşıksan ya da ayrılmışsan her sekilde kendine dair sözleri bulduğun, ruhunu sesiyle arındıran guzel kadın. ruhu sürükleyip, guzel bir yerlerde bırakan... canlı dinlenilmesi kesinlikle tavsiye edilir.
  • inanılmaz rahatlatıcı bir sesi olan şarkıları güzel , kendi güzel kadın. birsen tezer, jehan barbur ve ceylan ertem’i tanımak isterdim. keza ruhları , müziğe bakış açıları , sesleri ve nahiflikleri harika görünüyor.
  • mükemmel bir ses, doğru şarkılara eşlik eden tınılara sahip büyüleyici kadın.

metin altıok şiirlerinden şarkılar albümünde söylediği havı dökülmüş sevincin performansında çiğdem erken ve umay umay'la yaptığı düet tüyleri diken diken cinsten.
  • öyle naif bir ses ki... üniversite yıllarımı hatırlatan, bende yeri ayrı olan sanatçı. sahne performansı ise sizi bulunduğunuz mekandan alıp çook uzaklara götürecek kadar başarılı.
    “iki göz yeter görmeyi bilsen” sözleriyle kalbimdeki yerini hep koruyacaksın!
  • türkiye'nin en güzel kadın sesi konusunda bence feyza erenmemiş ile yarışır ama dinlemeyi en sevdiğim ve güzel şarkıları olan yerli sanatçılardan biridir. yeni bir albüm olsa ne güzel olur. bir de yerli güzel müzisyen bulmak neden bu kadar zor?
    edit: oğlum siz niye böylesiniz? tek tip odun musunuz? ben metal de dinlerim loreena da birsen tezer de. herkes tek tip değil. herkes kurt sürüsü de değil. bu arada tezer'i de görsem tanımam, videosunu bile izlemedim hiç. sadece dinliyorum.
  • gereksiz romantik
    gereksiz naif
    gereksiz duygusal

dinleyen kitle genelde naiflikten ölen duygudurumu sürekli stabil seyreden hayattaki tek amacı huzur bulmak olan heyecansiz beta kadın-erkeklerden oluşuyor.
  • kadife sesli kadın !
hesabın var mı? giriş yap