• benim canım olan kadındır. alacaksın onu, evinde, bir kadınla birlikte, yemek yiyeceksin. tatlı kadın.
  • aşkın cinsiyet ile değil ruhla olduğunu anlayan kadındır. aslında bedenlerimiz dışında kadın veya erkek diye bir ayrım yoktur ya.

aşık olduğun ha bir erkek ha bir kadın. ne farkeder ki ruhlarınız birbirine sarıldıktan sonra.
  • biseksüel kadınlar nedense benim gibi çok femine kadınları sevmiyorlar, daha çok maskülen tipleri tercih ediyorlar. bu nedenle hetero kadınlarla bile daha fazla kısa uzun fark etmeksizin beraberliğim olmuştur.

tabi bu benim kendi deneyimlerim sonucu ortaya attığım bir tezdir. kesinlikle böyle diye bir şey demiyorum.

edit: bu entryi bana mesaj atmak için kullanmasanız mı artık? bakın orada kitap var, müzik var, sanat var. oralardan gelseniz daha tatlı olmaz mı acaba? hayır neden bu yani? bu entryi girdiğimden beri gelen mesajların 5 tanesinden mutlaka biri bunun üzerinden geliyor, pek ilginç.
    edit2: bu entrynin neresinden benim biseksüel olduğum çıkarımını yaptınız yahu?
  • aradığım kadın özelliğidir. normal hayatında güçlü ve kararlı, ayaklarının üstünde duran, kimseye muhtaç olmayan kadınlardan hoşlanıyorum. bu tarz kadınlar genelde cinsellik konusunda da daha açık ve cesur oluyorlar, denemekten zarar gelmez deyip deneyim yaşamaktan çekinmiyorlar. biseksüel olduğunu keşfetmiş olan kadın, hem cinselliği keşfetmekten korkmayan, hem de ben de biseksüel olduğum için bana uyum sağlayabilecek biri oluyor.

fiziksel güzelliğe pek takılmayıp mental güzelliğe çok daha fazla önem veren ve mümkünse istanbulda oturan kadınlar yeşillendirsin ;)
  • (bkz: rosa diaz)
  • aynı zamanda (bkz: renkli) kadındır.
  • japon arkadaşımı anımsattı
  • türkiye’de sayıları azımsanmayacak kadar fazladır ve gayet doğaldır.
hesabın var mı? giriş yap