• torrent ararken "enter" tuşuna basmanın sonuç vermediği sitedir. illa "ara" tuşuna basmak gerekir. tabii arama yapabilmek için 20 çeşit korsan pop-up aşamasını başarıyla ve sabırla tamamlamak gerekir.
  • reklamlarıyla hayattan soğutan berbat tasarımlı türk torrent sitesi.

edit: trackerı iyi ama allah için hakkını yemiyim.
  • geçtiğimiz aylarda üye oldum buraya. bir kaç şey buldum ve indirmeye başladım. ancak daha 1 gün geçmeden downloadlar durunca noluyoruz dedim ve baktım ki sömürgen yazılarak silinmişim.

20/5 mbit fiber kullanıyorum. öyle olunca indirmek istediğim hemen herşey daha yarım gün olmadan %90'lara ulaşmıştı.
    bunun üzerine o günlerde açık olan üyeliğe hemen yeni mail ile hesap açtım ve kalanları bitirdim. baktım ki sorun yok. hadi dedim bir kaç şey daha indireyim. ama bu sefer daha 2. gün hesabım silindi. yine baktım ki sömürgen yazıyor. canım sıkıldı (saçmalığa, indirdiklerim yarım kalıp duruyor. sinir bozucu) duyurudan orada üyeliği olan birisi ile mesaj gönderdim (garip oldu tabi) nedir noluyor diye. gelen cevap bu:

--- spoiler ---
    toplam yüklenen: 2.30 gb.
    toplam çekilen: 17.39 gb.

sen bu kadar indir. ikaz ye. hala indirmeye devam et. sonra da bıdı bıdı yap. alla alla. yüzsüz gördükte bu kadarına pes yani.

üye olma, gelme sitemize. senin gibi 1000 üye gelse ve 15 gb sömürse bizi 15 tb giydirir bize. allahtan o kadar üye gelmiyor.
    --- spoiler ---

lan olm x misiniz siz? sen bana ratio için makul bir süre (1 hafta genelde değil mi?) vermiyor musun? ee o zaman içinde ratioyu tamamlamazsam silersin. daha 1-2 günde silmek ne?
    şöyle bir cevap yazdım ama aracı kişi üşenir de göndermezse diye buraya da yazayım istedim ki buraları okuyorlarsa saçmalıklarını anlasınlar.

bana uyarı falan gelmedi. doğrudan hesabım kapatıldı. benim bağlantı hızım 20 mbit/5 mbit. yani sonuçta download bittikten sonra o iş dengelenecekti zaten. ben download'a başladıktan sadece 7-8 saat sonra silindi üyeliğim 8 saatte 20 mbit bağlantı ile inebilecek bir rakam bu zaten. ne yapacaktım, 20 mbit bağlantım varken hızımı 2 mbit'e 1 mbit'e mi sabitleyecektim? sonuçta bittikten sonra sadece 24 saat seed'e bıraksam normale dönecekti ratio. siz 1 mbit adsl ile kullanıyorsunuz sanırım, yoksa bu garip yorum ulaşmazdı bana :) unutmayın ki bu ülkede 50-100 mbit kullanan evler de var artık :)

neyse üç beş liseli ne oldum delisi ile uğraşmak gereksiz. türkçe bir şeyler lazım olunca sağdan soldan buluyoruz bi türlü. gereken bir çok şeyi de indirdim hem artık. gidip kurtlar vadisi falan indirecek değilim (onun için arena var elimde hem haha hem de şöyle "ratio: 2.82 bonus: 0.00 yükleme: 106.68 gb indirme: 37.82 gb"

siz kaybettiniz ben değil!
  • kullanmak zorunda kaldığım gelmiş geçmiş en kötü site. bunun kadar başarısız, script manyağı bir site görmedim ben hayatımda. hani hazır bir torrent tracker sitesi ne kadar kötü olabilir sorusunun cevabı budur bence. bir sayfanın boyutu 22mb olur mu yahu? manyak mısınız olm siz optimizasyon diye bişey duymadınız mı?
  • bu yazdiklarimdan sonra senelerdir kullandigim hesabima elveda diyebilirim ama olsun varsin. insani delirten reklamlarindan kurtulmak oldukca kolay! kurtulabilinmeli de zaten. her yerden firlayan, 10 dkda 60 tane pencere acan bu reklam mantigini anlamak mumkun degil.

yapmaniz gereken oldukca basit:
    bitturk.net adresine girdiginizde ablocka tiklayin (engellenebilecek ogeleri tiklayin veya ctrl + shift + v ile direkt menuye ulasin) acilan bolumden arama kutusuna reklam.js yazin. ustune gelin sag tus ile (cift tiklayarak veya enter ile de olur) "bu ogeye ayricalik tani" deyin. sonra acilan pencerede en ustteki secenek olan tam adresi secin (http://www.bitturk.net/reklam.js) "tamam" dedikten sonra sayfayi yenileyin.

artik misler gibi kullanabilirsiniz.

not: boyle reklam politikasi olmaz arkadasim.
  • uzun süredir işim düşmemekteydi bu siteye. geçenlerde arkadaşım ban yediğini söyleyip şifremi istedi. bir kaç dakika sonra benim de ban yediğim müjdesini verdi. kendi ban yeme sebebi moderatöre senli hitap etmesiymiş. benim ban sebebim de, sen dedim diye banladınız da özelime gelen küfürler neydi demesiymiş. özel mesajla küfredip, forumda insanlık dersi verirken dayanışmalarına hayran kalınası moderatörlere sahip siteymiş. beklentimiz çok yüksek olmadığı için şaşırtmadılar diyebilirim. aferim, böyle devam etsinler.
  • adblock olmadan gezilmesi adamı internetten soğutur. kendilerini dünyanın en büyük torrent sitesi zannederler. tr sınırlarında en yalaka üye topluluğuna sahipler, forumda ne zaman 'en çok girdiğiniz site, en iyi torrent sitesi' benzeri bir başlık açılsa üyeler yönetime yağ çekmek için methiyeler düzmeye başlar. üyelikler paralıdır.
  • yeni arayüzüyle birlikte eski şifreyi kabul etmeyen, yeni şifre isteyince de maila yeni şifreyi göndermeyen site. kendi kendilerine diğer torrent sitelerine yönlendirdiler 1 haftadır herkesi.
  • okurken gülmekten nefes alamamama sebebiyet veren bir kullanıcı sözleşmesi olan site. içeriği belki de çok iyidir, bilemeyeceğim ama bu sözleşmeyi okuyup da yazan kişiyi düşününce kaçarak uzaklaşası geliyor insanın siteden.
  • pop-up batağı.

piyasada bulunan yüzlerce sitenin en sinir bozucusu. bu kadar çok alternatifi olmasına rağmen ve bu kadar kötü bir yönetime sahip iken hala kullanılması ilginç. girmeden önce 3 defa düşündürtüyor.
hesabın var mı? giriş yap