• dün akşamki bölümünde kemal kılıçdaroğlu dansöz şeklinde resmedilmiştir. bildiğiniz dansöz kıyafeti giydirilmiş ve kıvırttırılmıştır. yazılarda ise;

10 puanlık soru, chp lideri aşağıdakilerden hangisidir dendikten sonra

a) dansöz
    b) ağzı bozuk
    c) boykotçu
    d) hepsi

şıkları verilmiştir. cevap "d" imiş. peki ben soruyorum acaba başbakan dansöz kıyafeti ile resmedilseydi ne olurdu? bırakın dansözü kedi şeklinde resmedildi diye davalar açmadı mı? gazetecime sahip çıkamıyorum diyemezsin sayın çalık! bunlar böyle işte kendilerine kedi dersin ortalığı yıkarlar başkasına dansöz kıyafeti giydirirsin bıyık altından gülerler.

peki 100 puanlık soru da benden salih memecan nedir?

a-yalaka
    b-yağdanlık
    c-yala yala bitiremeyecilik
    d-yala yutcuk
    e-hepsi
    f-karikatürist (yanıltma şıkkı)
  • kemal kılıçdaroğlu'nu "ağzı bozuk" diye nitelendirmiş çizgi boku.

recep tayyip erdoğan demiyorum dikkat edin.. kemal kılıçdaroğlu imiş "ağzı bozuk".. vay anasını.
  • atv ana haber bulteni sonundaki animasyonlarinin ivedi olarak kaldirilmasi gereken karikatur ve animasyon serisi. salih memecan artik kendini tuketmi$ bu konuda, her gune uygun bir $ey cikartamiyor. 100 bizimcity animasyonunun 99'u direk geyik, cok ba$arisiz. mizahla, komediyle zerre alakasi yok. bu amacla yapilmiyor ise o yapilmak istenen $eyle, ki o her neyse, de alakasi yok.
    artik ailece, bakalim bu ak$am ne kadar sicmi$ diye izliyoruz.
    cok kotu salih abi, kaliteli tipler, bir gunde cikarilacak i$ icin eh i$te bir animasyon ama, fikir uretemiyorsun... e her $ey de o gunku fikir, o olmazsa gidemezsin ki.
  • kusmukla cizilen cizgiler butunu.
  • dün akşam atv ana haberde acayip yalakalık kokan smaç isimli bir skeçi yayımladılar. suriye bomba atıyor, tayyip'te atılan bombalara karşı voleyboldaki gibi blok smaçla karşılık veriyor.. (bkz: şakaysa hiç komik değil ciddiyse çok komik)
  • seviyesiz bile değil, bildiğin çukur, hatta kubur.

nursuna hanım buna bir şey yapması lazım.
  • en bayati en lümpen haliyle kendini pazarladığı zaman daha çok para kırdığını farkeden oportünist salih memecan ın can sıkıcı başka bir çalışması.sizinkiler kadar olmasada, bu da bet.
  • bir zamanların güldüren karikatürler dizini. öyle kalsaydı da, bunları görmeseydim. iktidar yalakacısı olmak ile, mizah üzerinden muhalefet yapmak farklı şeylerdir. bir tayyipler alemi sebebi ile, insanların başına gelmedik şey kalmamıştı zamanında hatırlatırım.

insanlar kendi canları yandığı zaman, kaplan kesiliyor değil mi? bunu en iyi tayyeapcik anlar. ama bu karikatür olayına kimse ses etmez. neden? çünkü onların kuyruk acıları yok bu olayda.

(t)ezekistan (c)umhuriyeti başbakanına buradan ananı da al git diyeceğim ama, bu benim vazifem değil. onu diyen adam başka!
  • izlemiyordum kaçıyordum da başlığı görünce merak ettim* izlemez olaydım bu ne yaa bir insana bu şekilde hakaret edilmez ki. düşmanın bile olsa -ki ben kemal kılıçdaroğlu'nun salih memecanla bir alıp veremediği olacağını sanmıyorum- bu şekilde terbiyesizleşilmez.

ayıp çok ayıp
  • bugunku atv ana haber versiyonunda bayagi agir sacmalamis animasyon hadisesi.

nitrogliserin ictikten sonra ucaga binen ve agzina soktugu fitili yakip ucagi patlatan teroristi kahkaha efekti ile bezeyip "komik len bu" seklinde ekrana getirmenin nasil bir zihniyetin urunu oldugunu henuz anlayabilmis degilim.

nuktedanlikta bir naiflik, bir incelik vardir... o inceligi fitil yapip kicimizda patlatmislar da haberimiz yokmus...

(bkz: elveda ay elveda feza)
hesabın var mı? giriş yap