• tepkilere bakıyoruz, tablo yine aynı.

kızgın surat bırakanların bazıları: mohamed, amr abd el, ferhat, yossef, cyka blyat, allahu ekber...
    kalp bırakanların bazıları: maximillan, isabella, thomas, wei yu, helen, shinichi...

çok şey anlatıyor, çok.
  • çakal kasacıları sinirlendiren hadise
  • bmw'nin merkezinin bulundugu munih sehrinin dunyanin sayili csd - christopher street day pridelarindan birine ev sahipligi yaptigini ve orada yasayan insanlarin ve markalarin (bmw dahil) de katilim gerceklestirdigini bilmeyen bigotlarin aglamasina sebep olan logo.
    nefret duyanlara inat sevgi kazanacak.
  • rusya, arabistan, ve tunus şubelerinde değişmemiştir.
    (bkz: nabza göre şerbet)
    bizim esnaftan öğrendi herhalde.
  • görsel
    her ülke için yapamamışlar sanırım (ilgili facebook linkin yorumlarında paylaşmışlar, doğru mu bilmiyorum)
  • bmw’lerimizi yakmaya davet etmeme vesile olandır. aksjxsksj
  • cola dökme tayfasından bmw yakma eylemi bekliyoruz çok acil
  • kim kiminle neyi nasil ne zaman istiyorsa yapsin, ne hissediyorsa oyle olsun, o kisiden baskasina da giren cikan da yoktur cok isterlerse logo girsin demistir bmw
  • firmalar neden lgbti destekliyor biliyor musunuz? müşteri çekmek için. gerçekten desteklediklerini mi düşünüyordunuz siz? herşey para oğlum günümüzde.

adam biliyor ki, lgbti olan üç beş müşteri kazanırım, lgbti karşıtı olan iki andaval boykot ederse etsin çok da umrumda. olay bundan ibare.

ben lgbti'deki b'ye dahil biriyim ancak bu güya lgbti destekleyen firmalar çok da umrumda değil, kaliteli ürünü uygun fiyata satıyorsa alırım, yoksa almam.
  • biraz burada da pr'ımzı yapalım, buradan da para kapalım telaşıdır.

sonuç aslında şuradan görülüyor:
    görsel

katar, suudi arabistan, malezya, mısır gibi dinin yoğun yaşandığı ve eşcinselliğe tepkili ülkelerde, gördüğünüz gibi logolar değişmiyor. oysa, merkez kullanıcıda değişiyor.

destekliyorum, ancak her yerde olursa.
hesabın var mı? giriş yap