şükela:  tümü | bugün
 • 1-araç senin değil ki sen ne yalakalığını yapıyorsun.
  2-sözkonusu boya çok anlamsız.gitsin anlaşsın halletsin mahkemeye vermek ne amk
  3- belki de kendinde oldu olay nereden bilecek
  4-zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış..
 • borusan babamın oğlu değil. neler neler yaptığını biliyorum. yakın bir arkadaşım 1 bmw aracınının parasını üç sene sonra faiziyle geri aldı, sonra aldığı bmw'yi de değiştirtti.

  borusan sizin de babanızın oğlu değil. direksiyon kutusu arızalı arabayı götünüze sokuverir. eğer doğru dürüst tespit yaptıramazsanız avukat parasına kadar da size sokmaya devam eder.

  amaaa,

  mevzubahis konuda borusan rezaleti falan yok maalesef. söylenmesi gerekenler şükela modunda zaten gayet güzel söylenmiş. benim eklemek istediğim, yazar arkadaş haksız evet ama borusan da fırsatını buldu mu sikertir. ona göre herkes kendine dikkat etsin.
 • şu sonradan görme sınıfı anlamak güç, dikkat ediyorum periyodik olarak bu tip başlıklar açılıyor, yok efendim c200’ümün arka koltuğunun rengi atık, yok honda cipimin camı kırık, yok x6’mın halısı ezik, boya yapılık. ne lan bu, iyi bir arabanız var ne var yani çamurluğu boyalı çıkmışsa. ne yapacaklar sana yeni bir x4 mü verecekler ayyy çok pardon size defolu ürün vermişiz mi diyecekler?
  ne mal adamsınız ya. olm üç kuruş paranız var madem sağda solda hava atacaksınız neden bu işkence kendinize, sanki araba eskiden ikiye bölünüktü kaynatıp size satmışlar gibi davranmayın amk. yazık lan.
  bir de böyle yazıyorum diye kalkıp “sön bö öröbö köç pörö ö ködör pöröyö börörödö gördönmö” gibi gerizekalı turnusolu şeyler yazmayın üzerim.
 • üzgünüm, 0/10 rezalet.

  borusan adana-mersin'in çukurova'da tekel olması dolayısıyla hep biraz "tok satıcı" olduğunu düşünürüm. ne var ki, burada ispat edilemeyecek bir suçlama var. aracı almadan önce boya görmüş olma ihtimali ile aracı kullanan birinin veya otopark valesinin vs. sahibinden habersiz bunu yaptırmış olma ihtimali çok farklı değil.

  olasılıklar üzerinden yargılama yapılamaz. kati olamayacak bir varsayımla bir kuruluşu itham etmeyi uygunsuz buldum.
 • arabanın fabrika çıkışı "boyalı" olması birşey etmez. fabrikalar üretimde duruma göre ihtiyaç gereği aracı 3 kata kadar boyayabilir. ne ekmeği yendi be şu boya muhabbetinin? boyalıysa ne olur?
 • 3 hayırla uğurluyoruz.
  tanım: 2015 yılında alınan araç için 2020 yılında açılan rezalet başlığıdır.
 • sen kimin gazina geldin bebeeem ya.
  3 sene sonra arac boyaliymis demek ahahah
  guzel tezgah, hayirli isler.
 • ya takılmayın bu küçük kusurlara, gemiden inerken taşıma esnasında bir şey olmuştur boyamışlardır. kim ekspre götürür sıfır araç alırken. bence acayip uğraş. nedir son delegeden düş 1-2 bin sat nedir yani.
  ha ülkede hukuk olur mağduriyet tanzim edilir falan o olur. ayrıca x4 e binip 4-5 bin zararı sineye çekemiyorsan hiç girme.
 • borusan çalışanı olarak bir yorum yapardım ama tarafsız kalayım.zira bizi bilen bilir.
 • işte bunlar para ve zaman bolluğunun zararları.